peter kkk.
22.10.09,20:04
ahojte. ak tu podobna tema je, dopredu sa ospravedlnujem.

chcem sa vas opytat, ci by ste mi nevedeli poradit nejaky sposob, ako je mozne opravit jednu-dve parkety, pokial v nej mate hlbsiu dieru (cca 5x5 cm a na hlbku tak cca 05-1 cm) a nie je tu mozne nejake zaliatie alebo podobne. jedna sa o laminatovu podlahu.
"diera" bola sposobena padom tazkeho bremena a jedna sa o podlahu staru asi tak pol roka

diky
jankazb
23.10.09,05:24
Môj manžel opravuje drobné chyby v dreve zmiešaním na hustú kašu drevených pilín s lepidlom. Zatvrdne to dokonale, potom prebrúsi, zalakuje,... Otec opravovával aj odvrtaním, vložením ďalšieho kúska podobného dreva, tiež lepil.
brunop
23.10.09,06:08
V ziadnom pripade laminatovu podlah netmel a nebrus. Znicila by si ju este viac. Laminatova podlaha sa opravuje tak, ze poskodena doska sa opatrne vyberie, aby sa neznicili hrany susednych parkiet a nova parketa (s odstranenym jednym vystupkom) sa zvrchu vlozi a prilepi. Asi som to napisal zlozito ale nie je to take tazke. Chce to len trpezlivost a samozrejme nahradne parkety.
jankazb
23.10.09,06:11
Súhlas s brunop. V rýchlosti som nedočítala že ide o laminátové, písala som o dreve.
ski555
23.10.09,16:20
poškodená časť sa musí rozrezať do kríža a otvoriť ako kniha,potom z drážok sa odrežú všetky spodné časti,inak ju tam samozrejme nedostanete a na záver ju treba prilepiť k plávajúcej podlahe /nový kus/