jarra
25.08.05,10:34
Ahojte máte niekto skusenosti s franchisingom.....uzavreli sme takuto zmluvu s jednou firmou a otvorili papiernictvo pod ich znackou....

zaroven sme odrzali fakturu na sumu 140 000 skk /bez DPH/-
v tejto sume je zahrnutá registracná pokladna za 99 000 a iné poplatky za zriadenie predajne....

prosím vás, neviete mi niekto poradit...ako to mám zaúctovat????
jarra
25.08.05,10:55
prosííííííííím vás, naozaj mi nikto neporadí.....fakt som to hladala vsade mozne....ale ako to zauctovat som nenasla....najradsej by som tu faktúru vyhodila von oknom....ale to môj problem nevyriesi...
liba2
26.08.05,07:02
Ahojte máte niekto skusenosti s franchisingom.....uzavreli sme takuto zmluvu s jednou firmou a otvorili papiernictvo pod ich znackou....

zaroven sme odrzali fakturu na sumu 140 000 skk /bez DPH/-
v tejto sume je zahrnutá registracná pokladna za 99 000 a iné poplatky za zriadenie predajne....

prosím vás, neviete mi niekto poradit...ako to mám zaúctovat????Tá pokladňa sa stáva vašim majetkom? ak áno, tak obstaranie DD hmotného majetku 042/321... Poplatky podľa ich charakteru.
Jana Acsová
26.08.05,07:31
Pri účtovaní všetkých transakcií spojených s franchisingom musíš vychádzať zo zmluvy medzi franchisorom x franchisantom, franchisorom x franchiserom. V zmluve by mali byť uvedené podmienky. Skús si to najskôr overiť.
jarra
30.08.05,08:45
dakujem vám za radu liba2, avo....
pozerala som si to...takze bola uzavreta zmluva o uzavretí budúcej zmluvy.../ riadna franchisingová zmluva bude uzavretá az 31.12.2005/
v tejto zmluve o uzavretí budúcej zmluvy boli uvedené poplatky za ktoré nám prisli nasledovné faktúry
1,pociatocný poplatok za region 140 000 + DPh
zaúctovala som to na 518/321 140 000 skk
343/321 26 600 skk
2,poplatok za zriadenie predajne....23 304 + dph
zauct. 518/321 23 304 skk
343/321 4 427,8 skk
3, pokladna 99 900 + dph
zauct. 042 /321 99 900 skk
343/321 18 981
+ program ku pokladni 11 500 + dph a toto neviem zauctovat....???
/ale myslím si , neviem ci správne ze by to tiez mohlo byt na 518??/
Jana Acsová
30.08.05,14:23
Ťažko sa odpovedá, nakoľko nemám k dispozícii zmluvu, takže túto informáciu je potrebné brať s touto rezervou.
1) ak je program (softvér) súčasťou dodávky hardvéru, uplatňuje sa § 37 ods. 8 písm. a) Postupov účtovania, t.j. je súčasťou vstupnej ceny hardvéru, v tomto prípade pokladnice.
2) akékoľvek poplatky by mali byť v zmluve popísané, čo je v nich obsiahnuté a účtovať je možné ich len v závislosti od tohto popisu. Môže sa stať, že sú nehmotným majetkom, prípadne nákladovou položkou, ktorú je potrebné časovo rozlíšiť.

Toľko všeobecné pripomienky.

Zároveň dávam do pozornosti účtovanie dlhodobého majetku, t.j. je fakturácia skutočnou faktúrou, alebo preddavkovou, bol majetok prevzatý alebo nie (zaradený do používania predpokladám, že bude až po účinnosti zmluvy ... podľa zmluvou určeného termínu ... alebo iných podmienok o ktorých v tejto chvíli neviem ...)

Otázka je nejasná, nakoľko pri zadávaní si hovorila o zmluve o budúcej zmluve (preto tie pochybnosti).
jarra
30.08.05,15:24
Ja viem...ze najlepsie by bolo to vidiet priamo,aby si mi dobre poradil...tazko sa to takto vysvetluje.....a hlavne mne....vies ucto robím sotva rok...snazím sa studovat co najviac....a táto stránka je mi vo vela veciach skutocnou oporou....a keby som vedela kto by mi vedel skutocne fundovane poradit ??? pýtala som sa aj starsích uctovnícok v okoli....ale oni sa s tým zatial nestretli...tak neviem, skusim este nieco vymysliet aby som tento oriesok rozluskla co najlepsie....teba avo dakujem velmi pekne za rady...a ochotu mi pomôct....prajem pekny den...