Miska 1
23.10.09,05:30
Ahojte , moja dcéra má problém - veľmi sa jej začali lámať vlasy. Má nádherné kučeravé vlasy ale začali sa jej lámať. vôbec si ich nefarbí , nepoužíva fén a ani žehličku na vlasy.Posledné 3 mesiace sa jej vlasy začali zmotávať do kopy - začali jej vznikať také " drdy". Vždy po umytí vlasov ju rozčesávam , no v poslednej dobe je to hrozné a teraz sa jej začali lámať tak že v ruke mi zostávajú malé kúsky vlasov- začali sa jej proste skracovať. Prosím poradte kto máte skúsenosti s kučeravími vlasmi - aké prípravky používate atď.... A hlave čo mám robiť s tou lámavosťou . Ďakujem.
Miska 1
23.10.09,07:06
hojte , moja dcéra má problém - veľmi sa jej začali lámať vlasy. Má nádherné kučeravé vlasy ale začali sa jej lámať. vôbec si ich nefarbí , nepoužíva fén a ani žehličku na vlasy.Posledné 3 mesiace sa jej vlasy začali zmotávať do kopy - začali jej vznikať také " drdy". Vždy po umytí vlasov ju rozčesávam , no v poslednej dobe je to hrozné a teraz sa jej začali lámať tak že v ruke mi zostávajú malé kúsky vlasov- začali sa jej proste skracovať. Prosím poradte kto máte skúsenosti s kučeravými vlasmi - aké prípravky používate atď.... A hlavne čo mám robiť s tou lámavosťou . Ďakujem.
elpka
23.10.09,07:28
v prvom rade navštíviť kaderníctvo a dať ostrihať polámané končeky...ja ich mám dosť kučeravé a mám s nimi problém celý život..:)
je to možno väčšia investícia, ale mnou osvedčená...najlepšie ak pôjdeš priamo do ku kaderníčke, ktorá používa výrobky Wella a ona ti doporučí na typ vlasov tvojej dcéry, aké balzamy a masky na vlasy používať a mám z tejto firmy osvedčený penový vosk, dá sa na suché vlasy a bez vytrhnutia polovice vlasov sa dá ľahko rozčesať...:)
Miska 1
23.10.09,08:12
Ja hu doma pravidelne zastihávam . Vyskúšala som už množstvo masiek najradšej má olivový olej so žĺtkom . Dávam je aj rôzne kondicionéry a balzamy najviac s rady - Glyskúr . Ale rada by som aj vyskúšala čo ty radíš - penový vosk od Welly - má to nejaký špecialný názov? Ďakujem za všetky rady. Osobne nemám dobre skúsenosti s kaderníčkou - ja mám tiež kučeravé vlasy a po každej návšteve to bolo hrozné.
pasuliatko
23.10.09,11:59
aký šampón a kondicionér používa? mne sa tiež zamotávali vlasy a urobila som preto radikálne rozhodnutie...vlasy pod zadok som si dala ostrihať na krátko a od vtedy nemám problémy
Pachole
23.10.09,14:16
Předpokládám, že dcera asi bude dospělá. Jaké změny nastaly v době, kdy se jí vlasy lámou,případně před tímto jevem? Co jí, kolik toho jí, v jakém prostředí se pohybuje? Jaké začala nebo naopak přestala užívat léky, přípravky, hormony? Co prožila - nějaký stres, nemoc, pobyt v prašném, suchém, mrazivém prostředí.... Pátrejte i touto cestou.

Měnit chemii zvenku na vlasy možná nebude ta správná cesta. Zapátrejte, co se změnilo zevnitř.
lijana1
23.10.09,16:27
Moja dcera má tiež kučeravé dlhé vlasy, ktoré sa začali velmi lámať .Išla ku kaderníčke, ktorá jej ostrihala poškodené časti vlasov.Začala používať šampony,ktoré rekonštruujú vlas zvnútra a zabranujú lámaniu.Raz za mesiac si dáva vyživujúci zábal a má krásne,bujné a zdravé vlasy.Treba dávať pozor aj na stravu. Nelámu sa Tvojej dcére aj nechty?Nedrží diétu?
Miska 1
24.10.09,08:59
Áno lámu sa jej aj nechty - no pokúšala sa držať diétu ale ona nemá výdrž držala ,diétu tak maximálne 1 týždeň- ináč je absolútne všetko - má dobrý apetít. Lieky neberie žiadne je zdravá ale ani antikoncepciu ešte neberie , ale je v puberte možno to má trochu príčinu. Ináč ich má krásne lesklé , len keby sa jej tak nemotali a nelámali konce.
alla66
24.10.09,09:44
Kúp si vitamínové tabletky Reghaar -http://www.klubzdravia.sk/produkty/reghaar-vlasovy-stimulator-89.asp
Okrem kvalitného šampónu, kondicionéra, zábalov... pomáha zinok, B -komplex, Koenzým Q10
elpka
27.10.09,15:27
Ja hu doma pravidelne zastihávam . Vyskúšala som už množstvo masiek najradšej má olivový olej so žĺtkom . Dávam je aj rôzne kondicionéry a balzamy najviac s rady - Glyskúr . Ale rada by som aj vyskúšala čo ty radíš - penový vosk od Welly - má to nejaký špecialný názov? Ďakujem za všetky rady. Osobne nemám dobre skúsenosti s kaderníčkou - ja mám tiež kučeravé vlasy a po každej návšteve to bolo hrozné.
je to penový vosk Wella high hair Moon Shine...stačí naniesť na vlasy len trošičku....
wellnesska
27.10.09,18:11
ano moze to byt hlavne potrava - vlastne 80% problemov je z toho co jeme. chybaju jej dolezite stopove prvky a mozno ak ich aj v strave prijma, tak sa jej nedaju vstrebat, lebo ma v sebe mnozstvo toxinov, z nevstrebanej potravy.
Teda moze trpiet aj na potravinovu intoleranciu, vtedy sa zacinaju vacsinou diat podivne zdravotne symptomy - dnes sa to da bezne otestovat u lekarov zaoberajucich sa alternativnou mediciniu alebo doma v pohode testom, ktory sa da zakupit aj cez internet.
Lalička
11.09.12,08:19
Mne sa na vlasy najlepšie osvedčil Cannol od Annabis-u. Zbavila som sa lupín, aj lámania vlasov....Kúpila som ho cez e-shop.