L.ili
23.10.09,08:39
Chcela by som vás poprosiť o info pretože s týmto som sa nestretla.
Dodávateľ zo zahraničia nám dodal tovar 30.06.2009 ale faktúra nám prišla 2.7.2009 pretože posielajú všetky faktúry poštou.
možem túto faktúru zaúčtovať v tomto kvartáli?
dakujem za odpoved
a ešte sa mi to isté stalo aj s faktúrami slovenských dodávateľov, boli neskoro doručené a nie sú zaúčtované v tom predchádzajúcom kvartáli možem to dať do tohto s tým že boli neskoro doručené?
UBIKA25
23.10.09,08:46
Môžeš aj nemusíš...máš čas do konca roka..

DPH § 51..
L.ili
23.10.09,09:13
a faktúry ktoré boli vystavené v sr a boli neskoro doručené možem si uplatniť do dph za tento kvartál?
UBIKA25
23.10.09,09:21
a faktúry ktoré boli vystavené v sr a boli neskoro doručené možem si uplatniť do dph za tento kvartál?
čím skôr tým lepšie
Tamila
23.10.09,09:33
Slovenské fa sa môžu uplatniť do konca roka. Pozor na fa z EÚ. Samozdanenie - povinnosť.
Skús pozrieť túto tému:http://www.porada.sk/t52211-p2-neskoro-odoslana-fa-zo-zahranicia.html