mmporadte
23.10.09,19:52
Ahojte, chcela by som sa spýtať, ako je to s predajom nových v Anglicku zakúpených vecí a ich následným predajom tu na Slovensku. Je lepšie založiť živnosť alebo s.r.o.? Treba mať aj nejakú licenciu alebo stačí ísť do MO v anglicku nakupiť tovar, priniesť na Slovensko, vyrovnať daň, nahodiť si prirážku a predávať? Ak by mal niekto osobné skúsenosti s takýmto obchodom, rada si nechám v čomkoľvek poradiť. Ďakujem
mmporadte
03.12.09,07:26
nikto nič??
Lianka
03.12.09,09:37
Je tu vela podobnych tem, skus hladat.
mmporadte
03.12.09,14:39
bohužial hľadala som ale nič som nenašla....som tu nová, neviem či sa tu neviem orientovať ale fakt mi nič čo by mi pomohlo nevyhodilo
MikiJJ
04.12.09,08:23
Ahoj,
ja ti zial neviem v tomto pomoct, ale chcem ti napisat, ze mas podobny napad ako ja. Neviem odkial si, ale ja byvam pri Bratislave a rada by som sem doviezla kvalitny tovar z UK. Rozmyslala som okrem jednej i nad Primarkom, lebo ja cenovo vyhodny a tiez dobre ceny, avsak som skor rozmyslala nad tym ako sem dotiahnut nielen tovar ale aj znacku - brand Primark.
Ale co si pamatam v UK je kazdy Primark zastreseny rozsiahlym priestorom a v BA taketo priestory stoja neskutocne vela.
Dalej som rozmyslala sa skontaktovat ich suppliermi, ale kazda znacka ich ma niekolko a tu by som prichadzala o meno PRIMARK. I ked by som mohla dat nazov, dajme tomu iPRIMARK = je to nieco ine, ale pritom to u ludi, co to poznaju evokuje nazov PRIMARK.
Hmm? Mozno si uz dalej vo svojom planovani, ale mozeme spolu nieco domysliet, nevravim, spolu podnikat, len si pomoct, ak si v inom regione ako ja, nebol by s tym problem, nemyslis?
Ak ma i niekto iny nejaky napad ako to zrealizovat, napiste.
Dakujem
mmporadte
04.12.09,14:42
ahoj =) som veľmi rada, že niekto odpísal. mohla by si mi napísať mail? alebo skusim ti napisat do SS môj a ozvi sa prosim. Tiež rozmýšlam o dovezení primarku sem na svk ale mám pocit že to možné nebude. niečo však možno spolu vymyslíme =) určite napíš teším sa
mmporadte
04.12.09,14:44
ss sa mi nedá poslať takže môj mail je moje meno čiže michaela mrazova a mam učet na centrume....neda sa mi napisat mail inak =)
nikolass
12.01.10,00:09
neviem ti poradit,ale tiez po tom patram.chcel by som tiez nakupit v anglicku veci a doma zriadit obchod a predavat to ,ak budem mat nieco nove dam vediet.a ako si ty s tou vecou postupila...?
ra_do_slav
16.08.11,06:37
Ahoj, tak ako ste dopadli s tym obecenim? Da sa s tym este zacat? Oplati sa to? Uz dlhsiu dobu nad tym rozmyslam, no nemam sa s kym poradit. Podelite sa s vasimi skusenostami s oblecenim z UK? Vopred dakujem