hevier
24.10.09,07:27
Som zivnostnik, mam manzelku, 7 mes. dieta a vybavujeme hypoteku cez hypocentrum, ktory nam odporucali CSOB, kedze som zivnostnik a manzelka na MD, tak by to malo byt formou bez dokladovania prijmu, ze sa len podpise cestne prehlasenie o prijme.
Bral niekto takyto uver? Myslel som si, ze hypouver bude pre nas nemozne ziskat, kedze mame nizky prijem (aspon na danovom priznani :-)) a toto znie dobre, ale nejako neuveritelne. Rucit budeme rodicovskym domom, kym nepostavime nas.
A vobec je tu nejaky zivnostnik, ktory ma rodinu a bral hypouver, len si chcem overit, ze to nie je nejaka haluz, ze sa to da.
A ci su nejake uskalia, na ktore si treba dat pozor, ci uz od hypocentra alebo banky?
Budem vam velmi vdacny za kazy nazor a skusenost, dost som si precital aj na nete o hypocentrach, ale aka je realita?
ivka70
24.10.09,05:50
mimotemy nemozem si pomoct, ale ten hypozver z nazvu je uzasny preklep ;):D:D;)
kero64
24.10.09,05:56
mimotemy nemozem si pomoct, ale ten hypozver z nazvu je uzasny preklep ;):D:D;)
Tiež som si všimol, už som mu hneď po zadaní témy napísal "SS", ale hneď sa odpojil. Počkáme, táto banka si to nezaslúži. mimotemy
hevier
24.10.09,06:00
Jezisikriste, teraz ma tu za preklep neukamenujte! Vobec to nebol umysel a uz som to opravil. Dufam,ze teraz sa uz budu potencionalni prispievatelia vyjadrovat k teme, pretoze s tym umyslom som aj zakladal temu!
Dakujem.
kero64
24.10.09,06:11
Jezisikriste, teraz ma tu za preklep neukamenujte! Vobec to nebol umysel a uz som to opravil. Dufam,ze teraz sa uz budu potencionalni prispievatelia vyjadrovat k teme, pretoze s tym umyslom som aj zakladal temu!
Dakujem.
Veď sa hneď nečerti. O nič nejde, iba to znelo dosť kruto a názov témy banku skôr očierňoval. Preklep sa tu stane každému a myslím si, že toto upozornenie bolo na mieste. Verím, že ti tu niekto poradí. mimotemy
zdenka131
24.10.09,06:39
Každý sa môže pomýliť, myslím si, že sa až taká chyba nestala. Želám , aby ostatné príspevky poskytli cenné rady k danému problému.
lukaria
29.04.10,06:19
My si ho s manzelom berieme teraz. Tak Vam dam vediet, ako to dopadlo, ci nam to schvalili.
val007
29.04.10,18:55
No my sme boli trošku iný prípad, nakoniec sme sa k tomu úveru v ČSOB aj prepracovali. Vám to ale asi až tak nesúri, keďže idete stavať a nekupujete nejakú nehnuteľnosť. My sme si brali úver pred rokom a taká reklama že schválený do 24 hod. bola už vtedy, No mesiac nám na to nestačil. A doklady sme dali všetky a kompletne. Len ono kým to pošlú poštou do Blavy, potom si to tam niekto spracuje, potom majú dovolenku alebo sú nedajbože sviatky no a potom musí niekto ešte aj oznámiť výsledok. Inak to bolo v pohode, až na to, že sme sa už aj s predávajúcim nevedeli dočkať.