kovajo
24.10.09,13:11
ako ho hodnotite ?
Charon
24.10.09,15:19
Viem popísať vlastnú skúsenosť.
Čítal som, že zaťažuje pamäť, vyťažuje procesor. Neviem. Každý program toto do určitej miery robí. Nemeral som to. Koľko a ako spomaľuje comp záleží od veľa vecí - od iných aplikácií, správy pamäti, počtu aplikácií a najmä od veľkosti RAM -ky.

Môj názor je taký, že je oveľa lepšie mať SE ako vôbec nič. Nie je pomalý, rýchlo scanuje disk (Pozor, opäť záleží aký, koľko je na ňom údajov, aké údaje, aký operačný systém a podobne). Údajne nieje vôbec zlý v testoch na počet nájdených vírusov. Aké má skutočné skóre sa uvidí keď ho oficiálne autority otestujú. Ja ho mám ako druhý antivírusový program, pre istotu, žeby môj primárny zlyhal.

Nepáči sa my myšlienka, že keďže je SE od Microsoftu, tak je automaticky zlý. To vôbec nie je pravda. Problém je iba ten, že pravdepodobne bude v budúcnosti najrozšírenejší AV program, a tvorcovia vírusov sa teda zamerajú aj naň, aby ho vedeli prestreliť. Ale ako vravím, je lepšie mať SE od Microsoftu, program na svojej úrovni, ako nič.
Fero11
25.10.09,05:22
No bude najpouzivanejsi, pretoze OS od MS su bohuzial zatial najpouzivanejsie a drviva vacsina ludi je neodborna v zavislosti od spravovania PC, tak ak budu vediet, ze tam antivir je, tak pre nich to konci