Lucius-IL
25.10.09,12:12
Ludia poradte mi prosim hocijake spolahlive pocitadlo ktore sa da vlozit do free verzie
http://pc-empire.sk/main.aspx?cls=userhtml&mnid=31116&page=html/uvod.jpg
Google analytics sa neda dat do free verzie. Dik vsetkym a vela stastia v biznise :)
luigi72
25.10.09,11:37
Lucius-IL
25.10.09,20:21
Dakujem luigi72 urcite pozriem ale islo mi hlavne o Vase skusenosti ako ste s ktorou aplikaciou spokojny...
luigi72
26.10.09,04:46
Spokojnost je relativny pojem, prvych 5 v poradi pouziva vela ludi (hlavne naj a toplist), a taktiez vela ludi pouziva kombinacie pocitadiel - davaju viac pocitadiel na stranku. Treba prestudovat a rozhodnut sa. :)
Vo vacsine pripadov si zaradeny do ich katalogu, rebricka najnavstevovanejsich stranok atd.

Ak tvoja poznamka, ze do free verzie sa ti neda vlozit Google Analytics script, znamena v preklade to, ze sa nedostanes k zdrojovemu kodu, tak aj v pripade pocitadiel mozes mat problemy.
Totizto pri tychto sluzbach tiez treba vlozit vygenerovany script alebo odkaz do zdrojoveho kodu stranky.
Lucius-IL
26.10.09,07:19
No a to je moj problem, vedel by si mi poradit co s tym???
P.S.: ktosi mi kedysi povedal ze treba vlozit kod alebo take nieco priamo do tej stranky uvod.html len netusim ako.. Vedel by si poradit?
dragan.michal
26.10.09,08:46
No a to je moj problem, vedel by si mi poradit co s tym???
P.S.: ktosi mi kedysi povedal ze treba vlozit kod alebo take nieco priamo do tej stranky uvod.html len netusim ako.. Vedel by si poradit?

Do tej Tvojej verzie eshopu nepojde vlozit nic. Lebo nemozes robit so zdrojovym kodom. Da sa to len v platenej verzii. Kedze sa ti neda vlozit analytics nepojde Ti vlozit nic
Lucius-IL
26.10.09,10:14
No to by mala byt sice pravda ale sak tak nechapem na co mi tam splietali o nejakom sposobe vlozenia do uvodnej stranky...
luigi72
26.10.09,15:59
No to by mala byt sice pravda ale sak tak nechapem na co mi tam splietali o nejakom sposobe vlozenia do uvodnej stranky...

Aku odpoved si dostal od elinkx.cz?
Lucius-IL
26.10.09,17:17
nie e linkx ale o dkohjo mam web mi tvrdili ze by sa to malo dat vlozit do obrazka na uvodnu stranu...ale oni o tom nevedia asi vela
luigi72
26.10.09,18:04
Nechapem. :confused:

V paticke internetoveho obchodu mas: Technické riešenie E LINKX a.s.
Hovoris, ze od niekoho ineho mas web. Aky web? Myslis ten obrazok na uvodnej stranke? Do obrazka nevies definovat nic, maximalne ho vies definovat ako klikatelny, cize nalinkujes. Ale tym sa tam nedostane kod pocitadla.
Predpokladam, ze ten obrazok na uvodnu stranku si uploadol a definoval v administracnom rozhrani e-shopu.

... a len tak mimochodom, mne v Opere a MSIE ukazuje obrazok na celu stranku, ale v FF ukazuje len miniaturu.
Lucius-IL
26.10.09,19:35
Viem prave na tom pracujem...dal som to spravit jednemu programatorovi. Zajtra poviem ci s apodariolo