technohedron
25.10.09,14:20
Mám spotrebný úver nadobudnutý pred manželstvom. Čo sa bude diať ak úver prestanem z nejakého dôvodu splácať a vec bude riešiť exekútor ? Môže exekútor siahnuť na majetok nadobudnutý počas manželstva, bude teda riešiť aj manželku alebo len mňa a môj majetok nadobudnutý pred manželstvom ?
Stanislav 1975
25.10.09,13:25
Mám spotrebný úver nadobudnutý pred manželstvom. Čo sa bude diať ak úver prestanem z nejakého dôvodu splácať a vec bude riešiť exekútor ? Môže exekútor siahnuť na majetok nadobudnutý počas manželstva, bude teda riešiť aj manželku alebo len mňa a môj majetok nadobudnutý pred manželstvom ?

Treba ho riadne splácať a nebude problém s exekútorom...
technohedron
25.10.09,13:34
úžasná a fundovaná odpoveď, ďakujem, veľmi si pomohol ty maskovaný pracovník banky
kaco11
25.10.09,15:28
Exekutor siahne aj na ten majetok pokial je napr.byt na tvoje meno.
Chobot
26.10.09,08:08
Mám spotrebný úver nadobudnutý pred manželstvom. Čo sa bude diať ak úver prestanem z nejakého dôvodu splácať a vec bude riešiť exekútor ? Môže exekútor siahnuť na majetok nadobudnutý počas manželstva, bude teda riešiť aj manželku alebo len mňa a môj majetok nadobudnutý pred manželstvom ?

Exekútor môže siahnuť na všetok majetok, čo je písaný na teba alebo je v tvojom byte. On neskúma, či je televízor v BSM alebo nie, či si auto nadobudol počas manželstva alebo pred ním.