SALUS
26.10.09,09:48
Ahoj. Už asi dva roky ma bolí v krku a nepomáhajú ani tablety , ani kloktanie ani nič. Mám ho úplne "čisté" ale bolí stále. Keď som sa na to spýtala môjho obvodného lekára prečo ma bolí hrdlo, odpovedal že netuší a bola som vybavená.
Máte niekto s tým skúsenosť? Čo na to pomôže? Ďakujem.
drdrdr1
22.01.10,09:33
Možno dať skontrolovať štítnu žlazu
Cecilia
22.01.10,09:41
Menej rozprávať
DušanČ
22.01.10,09:56
Mal som pred rokmi podobný problém. Chronické zväčšené mandle. Bolelo ma pri prehĺtaní stále, nepomáhali žiadne antibiotiká, ani sulfonamidy, tak som sa dobrovoľne rozhodol dať mandle preč. Od tej doby mám pokoj, občas síce
mám problémy s prieduškami, ale to si treba dávať väčší pozor na prechladnutie.
witch
22.01.10,09:59
Ahoj. Už asi dva roky ma bolí v krku a nepomáhajú ani tablety , ani kloktanie ani nič. Mám ho úplne "čisté" ale bolí stále. Keď som sa na to spýtala môjho obvodného lekára prečo ma bolí hrdlo, odpovedal že netuší a bola som vybavená.
Máte niekto s tým skúsenosť? Čo na to pomôže? Ďakujem.
Ja som mala pred rokmi obdobný problém - neustále bolesti na hrudi, po vyšetreniach na rtg, pľúcnom, na TBC, veľmi milý pľuciar odhalil, že zrejme trpím úzkosťou. Výsledok bola diagnóza od psychologičky panická porucha. Takže môže byť, že Tvoje problémy sú psychosomatického pôvodu. Príčina rôzna, ale bolesť rovnaká. Skús sa zamyslieť, či ťa nekvári nejaký stres, problémy dlhodobého rázu a skús riešiť týmto smerom. Alebo nerobíš v takom prostredí, ktoré by spôsobovalo alergiu?
Prajem nech sa Tvoj problém čo skôr vyrieši!
ilona
22.01.10,10:32
Bol si na vyšetrení u odborného lekára na krčnom?
wagner
22.01.10,12:59
Bol si na vyšetrení u odborného lekára na krčnom?
Salus mal poslednú návštevu na Porade 28.10.2009. Otázka už asi nie je aktuálna a je zbytočné radiť. Teda podľa mňa.