wynk11
26.10.09,10:06
Cavte poradaci...
chcel by som sa Vas opytat ze som si zakupil skylink kartu na sledovanie digi tv..
som invalidny dochodca cize som oslobodeny od koncesionarskych poplatkov ci mozem zaregistrovat kartu na seba aby som aj nadalej neplatil koncesionarske..
za rady Vam vopred Dakujem..pripadne rady piste mi na: wynk11@gmail.com
KEXAME
26.10.09,10:41
Skylink a Digi TV su dve rozdielne veci. DIgi TV satelit Thor a Skylink Astra 23,5 supna vychodnej dlzky.
Skylink je jednorazova investicia, uz ziadne mesacne poplatky . Slovenske a ceske kanaly zdarma. popripade balik multi,alebo HD, tie su platene. Co sa tyka registracie karty , je jedno na koho je registrovana.
Xanti
26.10.09,10:44
Cavte poradaci...
chcel by som sa Vas opytat ze som si zakupil skylink kartu na sledovanie digi tv..
som invalidny dochodca cize som oslobodeny od koncesionarskych poplatkov ci mozem zaregistrovat kartu na seba aby som aj nadalej neplatil koncesionarske..
za rady Vam vopred Dakujem..pripadne rady piste mi na: wynk11@gmail.com
Ak si držiteľ ZTP preukazu, tak neplatíš koncesionárske poplatky.
Kludne môžeš mať skylink kartu zaregistrovanú na seba nebudeš nič platiť. Platiť budeš jedine vtedy, ak si dáš platené programy cez túto kartu. :D
wynk11
26.10.09,10:53
kexame diki za radu a tu digitv som myslel akoze prijimanie digitalneho signalu len som to inak napisal...Xanti diki moc za radu...to akoze neje pre mna ale pre oca to zistujem aby vedel co a ako....tak poviem to a nech posle registraciu
buchač
26.10.09,11:04
Ak si držiteľ ZTP preukazu, tak neplatíš koncesionárske poplatky.
Kludne môžeš mať skylink kartu zaregistrovanú na seba nebudeš nič platiť. Platiť budeš jedine vtedy, ak si dáš platené programy cez túto kartu. :D

No dobre ....

A čo v prípade , ak v mieste trvalého pobytu mám káblovku a v mieste prechodného pobytu / chalupa / chcem mať skylink..????

Koncesionárske neplatím , káblovku podľa objednných programov a Skylink potom nič ?
Samozrejme len ten základ ...
Xanti
26.10.09,11:12
No dobre ....

A čo v prípade , ak v mieste trvalého pobytu mám káblovku a v mieste prechodného pobytu / chalupa / chcem mať skylink..????

Koncesionárske neplatím , káblovku podľa objednných programov a Skylink potom nič ?
Samozrejme len ten základ ...
A čo chceš platiť za Skylink? Hm? Je to príjem cez satelit, počiatočná investícia a hotovo. Viac neplatíš. Btw. zastrčkový zákon, ja neplatím ani na chalupe koncesionárske. Vôbec nič. Ty vari niečo platíš? :eek:
Taserda
26.10.09,11:31
No dobre ....

A čo v prípade , ak v mieste trvalého pobytu mám káblovku a v mieste prechodného pobytu / chalupa / chcem mať skylink..????

Koncesionárske neplatím , káblovku podľa objednných programov a Skylink potom nič ?
Samozrejme len ten základ ...
Neviem či som dobre pochopil -máš káblovku a preto koncesionársky poplatok neplatíš?Musíš platiť ak nie si oslobodený podľa zákona.
Xanti
26.10.09,11:34
Neviem či som dobre pochopil -máš káblovku a preto koncesionársky poplatok neplatíš?Musíš platiť ak nie si oslobodený podľa zákona.
No koncesionársky platiť nemusí lebo je držiteľom preukazu ZTP. Platí za káblovku, lebo tú nedajú zadara nikomu. Zato som ju zrušila už dááááávno. :D
buchač
26.10.09,11:36
A čo chceš platiť za Skylink? Hm? Je to príjem cez satelit, počiatočná investícia a hotovo. Viac neplatíš. Btw. zastrčkový zákon, ja neplatím ani na chalupe koncesionárske. Vôbec nič. Ty vari niečo platíš? :eek:


Kludne môžeš mať skylink kartu zaregistrovanú na seba nebudeš nič platiť

Táto veta ma zarazila ...to preto som reagoval , nejak som si to tak dal dokopy , že pomaly to zadarmo bude ......:rolleyes:

Počiatočná investícia je pre každého rovnaká , to viem ....
Je jedno , koľko mám televízorov a pripojení , koncesionárske poplatky platím / neplatím ;):D /vždy iba za ten jeden ..
Xanti
26.10.09,11:45
Táto veta ma zarazila ...to preto som reagoval , nejak som si to tak dal dokopy , že pomaly to zadarmo bude ......:rolleyes:

Počiatočná investícia je pre každého rovnaká , to viem ....Je jedno , koľko mám televízorov a pripojení , koncesionárske poplatky platím / neplatím ;):D /vždy iba za ten jeden ..
A čo ťa na tej vete zarazilo? Zadávateľ sa pýtal, či môže na seba registrovať skylink či nepríde o výhodu neplatenia koncesionárskych poplatkov.
V tej vete to bolo napísané, že nepríde. Inými slovami. :D
Taserda
08.11.09,15:15
V Prešove je SkyLink karta za 54 E,to už je pekná cena.
xaxar1
09.11.09,15:21
Kde? Prešov je veľký.
Taserda
10.11.09,07:54
Na Levočskej ulici,za reklamu mi neplatia tak iba toľko :).