KBoris
26.10.09,14:04
Dobry den,
chcel by som sa informovat, ci je mozne nejakou formou sa ohradit voci rozhodnutiu Najvyssieho Sudu z 2009 (ktorym boli zrusene platnosti rozhodnutia Okresneho sudu z roku 2006 a Krajskeho sudu z roku 2007)?
Nie sme v danych rozsudkoch zainteresovane strany, zial sa nas dane rozhodnutia dotykaju ako vedlajsie strany.
V novom pojednavani podanom na Okresny sud sa ma posudit platnost zmluv s nebankovkou a starym majitelom (ktory o byt prisiel z dovodu nesplacania pozicky).
Zial my sme povodny majitelia a vlastnikmi nehnutelnosti uz 6 rokov a o prebiehajucich sudoch sme sa dosvedeli az teraz.
Dalo by sa vam prosim poradit, ake kroky by sme mohli podniknut, aby sme zabranili pripadnej strate nasho majetku (nehnutelnosti, na ktorej kupu sme si zobrali aj hypotekarny uver).
Dakujeme.
KBoris
26.10.09,16:16
Vie niekto prosim poradit, ake kroky by sme mali v danej veci podniknut?
Dakujem.
willma
26.10.09,16:24
zobrať si dobrého právnika
KBoris
26.10.09,17:39
Nedaju sa podat nejake namietky?
Ved predsa nie je mozne, aby v tomto state si ti, ktori robili vsade dlhy a prisli aj o byty svojou hlupostou poskodzovali teraz prava ostatnych ludi, ktory si poctivo splacaju svoje zavazky voci bankam (a tiez nie za moc extra vyhodnych dlhorocnych podmienkach). A domahali sa po rokoch niecoho, co im uz nepatri?
Je pravdepodobne, ze mozu vyhrat pojednavania?
jana987
27.10.09,05:39
no zial mozu.ten velmi dobry pravnik bude pre vas tou najlepsom moznostou.zrejme ma takeho aj povodny majitel,ked sa pustal do takehoto sporu.