Alda1
26.10.09,20:03
Ako nahodiť do registračnej pokladne?
Ahojte, neviete mi prosím poradiť, či sa dá do pokladne nastaviť niečo takéto a ak áno, tak ako?:
Dávať zľavu na nákup
Dávať tovar zadarmo k nákupu (ale tak, aby mi tovary ubúdali z pokladne)
Neviem presne ako to funguje, návod som čítala, ale asi som tatár a chcem vedieť, ako to funguje v reále, keď chcem dávať zľavy resp. niečo zdarma - napr. ku kúpe 3 veľkých pív máte plus jedno pivo grátis. Neviete mi poradiť prosím ako to blokovať?

Vďaka.
tengi
26.10.09,19:07
typ pokladne a software k pokladni asi hra velku rolu nie?
Najjednoduchsie je pridat tovar v nulovej hodnote a potom sa da lahko zistit ktory..... (akcia1,akcia2) ... a da sa to odpisat z vyskladnenia...

Tolko len moj nazor... neviem ci som pomohol
Dáša_
26.10.09,20:22
Ako nahodiť do registračnej pokladne?
Ahojte, neviete mi prosím poradiť, či sa dá do pokladne nastaviť niečo takéto a ak áno, tak ako?:
Dávať zľavu na nákup
Dávať tovar zadarmo k nákupu (ale tak, aby mi tovary ubúdali z pokladne)
Neviem presne ako to funguje, návod som čítala, ale asi som tatár a chcem vedieť, ako to funguje v reále, keď chcem dávať zľavy resp. niečo zdarma - napr. ku kúpe 3 veľkých pív máte plus jedno pivo grátis. Neviete mi poradiť prosím ako to blokovať?

Vďaka.

davaj nie za 0€ ale napríklad za 3 pivá 4. za 0,01€. A vtedy to ani nemáš problém dostať von zo skladu a nie je problém ani daňovo.

(prakticky s pokladňou neviem poradiť)
Alda1
27.10.09,09:54
Ďakujem, jedná sa o EURO 2000 díky.
Skúsim to riešiť s tými nulovými poĺožkami. Díky.
Alda1
27.10.09,09:59
neviete ale náhodou ako naprogramovať zľavu? Z návodu sa neviem vytatáriť. Vďaka