vitekr
27.10.09,13:14
Ahojte poradaci,
chcem poprosit dobru dusu, ktora by mi vedela pomoct s html.
potrebujem do menu dostat k nazvu tlacitka neaky rozumny znak, obrazok...
Nasiel som prikazy, ktorym zrusim tento znak, ale potreboval by som bud novy, alebo tomu sucastnemu by som potreboval zmenit aspon farbu....

blizsi popis v prilohe.

velka vdaka
Fero11
27.10.09,13:15
ja tam moc nevidim, skus to dat vacsie
vitekr
27.10.09,13:23
novy obrazok prilozeny, ale forum neako znizuje kvalitu obrazku, pripajam aj rar pre stiahnutie....
Fero11
27.10.09,13:37
Tak pozri do suboru so stylmy, ma koncovku css, a najdi identifikator imMnMn tam b teoreticky mali byt tieto veci nadefinovane, resp. tam moze byt aj link na obrazok, tak ho zmen. Ak nie, tak normalne na tvrdo tam daj svoj obrazok napr. tak ako mas odkaz nad tym pokus
vitekr
27.10.09,13:52
dik Fero11 za radu, snazim sa to najst v styles aj som to myslim nasiel, ale pomenim akurat nazov tlacitka, pozadie a pod.
mozem ta poprosit, kuknes sa na to, de to tam moze byt?
prikladam subor
domenico.office
27.10.09,14:57
Šípka sa načítava prostredníctvom zápisu v riadku 11 tvojho ccs a má takýto formát :
span.imMnLv {display: block; width: 98%; background: url('imiconmenu.gif') no-repeat center right; }

Ak chceš šípku zmeniť, vyrob si tlačidlo, alebo nejaký obrázok, ako chceš a pomenuj ho imiconmenu.gif . Ulož si ho priamo tam, kde sa nachádza ten pôvodný imiconmenu.gif , určite dostaneš otázku, či prepísať, dáš áno a keď si načítaš index.html, mal by si tam mať nové tlačidlo, obrázok... Toto je najjednoduchší spôsob, ako to urobiť bez zásahu do css-ka.

Doplnok: môže sa stať, že nové tlačidlo, či obrázok (záleží od veľkosti) ti poruší vzhľad nasledujúceho textu, možno bude treba zadať aj vlasnosť obtekania textu, ale to uvidíš, ak zvládneš prvú vec.
vitekr
27.10.09,15:03
Šípka sa načítava prostredníctvom zápisu v riadku 11 tvojho ccs a má takýto formát :
span.imMnLv {display: block; width: 98%; background: url('imiconmenu.gif') no-repeat center right; }

Ak chceš šípku zmeniť, vyrob si tlačidlo, alebo nejaký obrázok, ako chceš a pomenuj ho imiconmenu.gif . Ulož si ho priamo tam, kde sa nachádza ten pôvodný imiconmenu.gif , určite dostaneš otázku, či prepísať, dáš áno a keď si načítaš index.html, mal by si tam mať nové tlačidlo, obrázok... Toto je najjednoduchší spôsob, ako to urobiť bez zásahu do css-ka.

Doplnok: môže sa stať, že nové tlačidlo, či obrázok (záleží od veľkosti) ti poruší vzhľad nasledujúceho textu, možno bude treba zadať aj vlasnosť obtekania textu, ale to uvidíš, ak zvládneš prvú vec.
dakujem velmi pekne za radu, hned to aj vyskusam...