Aďka S
27.10.09,13:45
Vie mi niekto poradiť? Potrebovala by som z Pohody dostať zoznam všetkých detí vo firme, na ktoré sa vypláca daňový bonus. Viem to z Pohody dostať? Ďakujem.
Pidgey
28.10.09,00:03
no, neviem neviem ci to pojde tak lahko, resp ci to vobec pojde standartnou cestou. Pokial ide iba o vyber zamestnancov, ktory si uplatnuju bonus na dieta, ty sa daju vyfiltrovat cez zlozenu otazku, kde zvolite Pole agendy="Dane a poistne.Typ", rovná sa, "vyzivovane dieta". Toto Vam teda vyselektuje iba tych, ktory maju vyzivovane deti. Zial iba na jedinej zostave som nasiel, kde sa zobrazuju udaje o detoch a to je hned prva zostava "Karta zamestnanca", v ziadnej dalsej som tuto informaciu nevidel" Takze to je asi jedina moznost ako to postupne, po jednotlivych zamestnancoch date tlacit.
Aďka S
28.10.09,09:24
no, neviem neviem ci to pojde tak lahko, resp ci to vobec pojde standartnou cestou. Pokial ide iba o vyber zamestnancov, ktory si uplatnuju bonus na dieta, ty sa daju vyfiltrovat cez zlozenu otazku, kde zvolite Pole agendy="Dane a poistne.Typ", rovná sa, "vyzivovane dieta". Toto Vam teda vyselektuje iba tych, ktory maju vyzivovane deti. Zial iba na jedinej zostave som nasiel, kde sa zobrazuju udaje o detoch a to je hned prva zostava "Karta zamestnanca", v ziadnej dalsej som tuto informaciu nevidel" Takze to je asi jedina moznost ako to postupne, po jednotlivych zamestnancoch date tlacit.


Mne ide skôr o menný zoznam "firemných detí". Občas firma odbarúva deti vo firme - deň detí, mikuláš... a pýtajú odo mňa zoznam detí. Vediem si to v exceli, ale tajne som dúfala, že by to mohla Pohoda viesť za mňa... Aj tak vďaka. :-)
bv_alexandra
28.10.09,10:40
POdľa mňa by sa to dalo takto:
Do Poznámky pri každom zamestnancovi napísať Meno dieťaťa.
Po tom cez príkaz - Stlpce - zadať že má zobrazovať aj stlpec poznámka
Potom si označíš zamestnancov pri ktorých sú deti, vyselektuješ len označené a dáš si tlač tabuľky. ;):)
Aďka S
28.10.09,11:26
POdľa mňa by sa to dalo takto:
Do Poznámky pri každom zamestnancovi napísať Meno dieťaťa.
Po tom cez príkaz - Stlpce - zadať že má zobrazovať aj stlpec poznámka
Potom si označíš zamestnancov pri ktorých sú deti, vyselektuješ len označené a dáš si tlač tabuľky. ;):)

To mi už tiež napadlo, ale v poznámke mám už iné veci (napr. číselný kód okresu pracoviska, druhy zrážok, starú poisťovňu pri zmene k 1.1. atď.). To by som musela zase v exceli otvoriť každú bunku a vymazať nežiadúce údaje... :(
Ale si kreatívna, to sa musí nechať. ;)