Pecci
27.10.09,22:33
alebo mobilna rucna umyvacka aut.
Ma s tym niekto nejake skusenosti na slovensku? Tu kde sa momentalne zijem v UK, presnejsie v Skotsku je to dost popularny sposob samozamestnavania. Chcel by som sa tomu venovat na SVk, ale neviem ci je na tuto zivnost nejake obmedzenie alebo specialne povolenie, ktore budem potrebovat aby som mohol zacat podnikat? Ak je tu niekto kto sa tomu venuje budem rad ak sa mi ozve a podeli sa so svojimi skusenostami.
Vopred dakujem.
Pecci
11.11.09,20:01
Mam na mysli, ci potrebujem obehat aj Urad Zivotneho Prostredia, aj napriek tomu, ze ide o novy koncept v tejto oblasti, kde sa nepouziva takmer ziadna autokozmetika, takze by to malo byt 100% ekologicke.
Vazne mi v tom nevie nikto poradit?
Dantess
11.11.09,20:48
Mam na mysli, ci potrebujem obehat aj Urad Zivotneho Prostredia, aj napriek tomu, ze ide o novy koncept v tejto oblasti, kde sa nepouziva takmer ziadna autokozmetika, takze by to malo byt 100% ekologicke.
Vazne mi v tom nevie nikto poradit?
ja si myslím, že živnost budes potrebovat určite, pretože stát nechce prist o žiadne peniaze, ktore možu ist jemu do vačku. Podla mna to je volna živnost, alebo niečo take (moc sa do toho nevyznam) Stačí, ale zavolat na ZU a všetko sa tam dozvieš, nikto stym nema skusenosti, tak ti vela ludi asi nebude vediet poradit... A keď je tu pár jedincov čo to rozbehali, tak si nemyslím, že ti prezradia svoje "know how"
Pecci
13.11.09,22:05
Diky moc Dantess
Tak zivnost si vybavit urcite chcem, bez toho to nepojde. Viac ma zaujima ten urad UZP.
Ja tam skusim zavolat
Dakujem este raz.
Lubica12
16.11.09,13:06
No určite budú od Teba pýtať rozhodnutie od hygienika. Bez tohto dokladu sa u nás nepohneš. A keďže nebudeš mať stabilný priestor, tak neviem, ako to u nás vyriešia - ale určite to bude riadna diléma. Bez hygieny - ani krok!!!