Ericeqh
27.10.09,22:45
Zdravicko, mal by som par otazok ohladne otvorenia bufetu na skole.
-oplati sa to podla Vas? Preco?
-je mozne mat bufet aj na ZS?
-ake su priemerne marze na potraviny v bufetoch ?

Za info dakujem.
Stanislav 1975
27.10.09,21:55
Zdravicko, mal by som par otazok ohladne otvorenia bufetu na skole.
-oplati sa to podla Vas? Preco?
-je mozne mat bufet aj na ZS?
-ake su priemerne marze na potraviny v bufetoch ?

Za info dakujem.

Podľa mňa sa to neoplatí a to z týchto dovodov-na školách býva dosť vysoké nájomé, študenti,žiaci nemajú nadbytok finančných prostriedkov(vačšinou len nejaké vreckové na nejaký šalát a malinovku)a najma že nemožeš predávať tovar na ktorom sa zvyčajne najviac zarába a to je alkohol a cigarety a v neposlednom rade je tu aj nevýhoda obmedzených otváracích hodín, vačšinou len počas času vyučovania,takže zhrniem to-je tu oveľa viac nevýhod ako výhod...(aspoň z mojho pohľadu)
Ericeqh
27.10.09,21:59
Dakujem za odpoved, ale pokial viem na cigaretach sa moc nezaraba, a nehovorim, ze jeden bufet ma byt hlavnym zdrojom prijimov- to urcite nie, ale ked ma clovek tych bufetov viac...
Stanislav 1975
27.10.09,22:02
Dakujem za odpoved, ale pokial viem na cigaretach sa moc nezaraba, a nehovorim, ze jeden bufet ma byt hlavnym zdrojom prijimov- to urcite nie, ale ked ma clovek tych bufetov viac...

tak to máš pravdu,že pokial by ich bolo viac tak platí príslovie- babka k babce-budú kapce...;););)
A inak na cigách sa pomerne dost zarába-síce keď zoberieš že na 1 kartone moc nezarobíš,ale keď ich denne predáš 100 tak to už je iná káva...
warrior
27.10.09,22:13
bufet na škole je super biznis, vlastná skúsenosť :) a tým cigám nerozumiem........hmmm nie je to podľa kolku? či sa bavíme o kusovkach ?:P majte sa
Ericeqh
27.10.09,22:16
Cigarety ako pakle/baliky. Zisk z kusu je maly, ale preda sa ich vela:) o to islo... a nevies ako to je na zakladnej skole? tam moze byt bufet?
Kazu
27.10.09,22:16
To nebude na základke, že?? :eek::D
Ericeqh
27.10.09,22:20
Cigarety vobec neplanujem predavat, to len taky off topic :P
Vevey
27.10.09,22:34
u mojej dcery na zs bufet maju a ta pani sa tam ide potrhat. cukrovinky a ine nezdravosti idu na odbyt. len ma hneva, ze tam nemaju nic zdrave, ale to by asi nik nekupoval.

ja to vidim optimisticky, mozno je to zlata bana, sice nemaju vela penazi, ale kam inam sme ich v ich veku nosili my?
Ericeqh
27.10.09,22:50
u mojej dcery na zs bufet maju a ta pani sa tam ide potrhat. cukrovinky a ine nezdravosti idu na odbyt. len ma hneva, ze tam nemaju nic zdrave, ale to by asi nik nekupoval.

ja to vidim optimisticky, mozno je to zlata bana, sice nemaju vela penazi, ale kam inam sme ich v ich veku nosili my?
Presne, myslym si, ze aj deti na ZS maju peniazky, ktore su pripravene minut prave sa nieco fajne sladke,)
marian152
28.10.09,05:28
presne tak, je to zlata bana a uz v dobach kedy som ja chodil na zakladku sme mali bufet...bola to taka mensia trieda a ta tetka mala co robit aby obsluzila polovicu tych deciek...tak sa tlacili ze na konci prestavky bola zatlacena o pol metra dalej aj so vsetkymi regalmi a vybavenim...na strednej sme tiez mali bufet a boli tam strasne premrstene ceny...prestal som tam chodit ale vzdy - vzdy bola fronta jak keby to davali zadarmo...no cena ze 20 sk/1€ za rozok s oblozenim nazyvany "bagetka" sa mi zda troska pritiahnuta za vlasy