Aďka S
28.10.09,11:25
Ešte jedna zostava by mi uľahčila život: Vie Pohoda vytlačiť menný zoznam zamestnancov s prehľadom vyčerpaných alebo zostávajúcich prekážok v práci? Ide mi konkrétne o lekára a sprevádzanie člena rodiny na vyšetrenie a limit zo zákona 7 dní na rok. Viem o zostave neprítomnosť, ale pri 100 zamestnancoch je to nepraktická zostava pre kontrolovanie zostatkov nárokov. Mám na mysli zostavu rozsahom ako „zostávajúca dovolenka“.
bv_alexandra
28.10.09,10:41
Dettto - cez príkaz stlpce - zadať aby zobrazovalo v stlpcoch zostávajúcu dovolenku a dať tlač tabulky;):)
Aďka S
28.10.09,10:49
Asi zle hľadám, ale neviem nájsť v stĺpcoch čerpaných lekárov alebo čerpané sprevádzanie člena rodiny.
bv_alexandra
28.10.09,11:13
Ešte jedna zostava by mi uľahčila život: Vie Pohoda vytlačiť menný zoznam zamestnancov s prehľadom vyčerpaných alebo zostávajúcich prekážok v práci? Ide mi konkrétne o lekára a sprevádzanie člena rodiny na vyšetrenie a limit zo zákona 7 dní na rok. Viem o zostave neprítomnosť, ale pri 100 zamestnancoch je to nepraktická zostava pre kontrolovanie zostatkov nárokov. Mám na mysli zostavu rozsahom ako „zostávajúca dovolenka“.
No to nie je ale tu si písala že by si chcela zostavu o dovolenke
Aďka S
28.10.09,11:20
No to nie je ale tu si písala že by si chcela zostavu o dovolenke

Vie Pohoda vytlačiť menný zoznam zamestnancov s prehľadom vyčerpaných alebo zostávajúcich prekážok v práci? Ide mi konkrétne o lekára a sprevádzanie člena rodiny na vyšetrenie a limit zo zákona 7 dní na rok. Viem o zostave neprítomnosť, ale pri 100 zamestnancoch je to nepraktická zostava pre kontrolovanie zostatkov nárokov. Mám na mysli zostavu rozsahom ako „zostávajúca dovolenka“.