monika74
29.10.09,08:13
Ahojte,

viackrát som natrafila pri vyhľádavní informácií na nete aj na poradu.sk. Zaujala ma táto stránka a tak som sa zaregistrovala. Páči sa mi, že je tu možnosť vymieňať si informácie.
Moje súčasné zameranie je oblasť sociálneho fondu, kolektívne zmluvy, odmeňovanie a benefity a chránené dielne. V minulosti som sa venovala mzdovému účtovníctvu a náboru.
Teším sa na stretnutia s profesionálmi aj s nováčikmi.
Prajem všetko dobré poraďákom.
Xanti
29.10.09,07:17
Monika
vitaj medzi nami a cíť sa tu dobre.
Verím, že o chvílku budeš na porade závisláčiť ako väčšina z nás. :D:D
monika74
29.10.09,07:58
dakujem pekne. uvidim ci sa budem krotit alebo podlahnem :)
Tamila
29.10.09,08:12
Podľahneš. Ja som podľahla od samého začiatku.
monika74
29.10.09,09:47
no čo už, tak mi treba, keď som si začala :-)
terezamaria
29.10.09,10:00
Prajem Ti, aby si zapadla medzi nás so všetkou spokojnosťou.Určite budeš prínosom, keď poradíš tým, ktorí to potrebujú.
kaupke
29.10.09,10:00
Podľahneš. Ja som podľahla od samého začiatku.
si píš ,že podlahneš, ja už to mám ako diagnózu
Zitulda
29.10.09,10:23
Vítaj monika 74...medzi nami závisláčkami, uvidíš budeš sa cítiť fantasticky..nájdeš mnohé spriaznené duše a kamarátov. Som presvedčená, že nielen rady druhých Ti pomôžu, ale aj Ty pomôžeš iným. ;):)
pepsikova
29.10.09,15:24
..vitaj..a nezabudni, že poradujeme 24 hodín denne..niekedy aj v noci)))...a cíť sa ako doma...
Danila
29.10.09,15:28
Ahojte,

viackrát som natrafila pri vyhľádavní informácií na nete aj na poradu.sk. Zaujala ma táto stránka a tak som sa zaregistrovala. Páči sa mi, že je tu možnosť vymieňať si informácie.
Moje súčasné zameranie je oblasť sociálneho fondu, kolektívne zmluvy, odmeňovanie a benefity a chránené dielne. V minulosti som sa venovala mzdovému účtovníctvu a náboru.
Teším sa na stretnutia s profesionálmi aj s nováčikmi.
Prajem všetko dobré poraďákom.S Tvojim odborným zameraním sa veľa profesionálov aj nováčikov teší už dávno na Teba. Môžeš tu relaxovať do roztrhania. :D Takže príjemný RELAX!:)
monika74
30.10.09,06:04
chcem sa všetkým poďakovať za milé privítanie. sledujem tu poradenstvo na rôzne témy a na zopár sa mi podarilo aj reagovať. prajem všetkým pekný víkend a do skorého videnia na porade. :-)