alltracboy
29.10.09,12:25
Vyjadrenie Bratislavskej vodárenskej spoločnosti, a.s. (Prešovská č. 48, Bratislava),

Vyjadrenie Zsl. energetiky – distribúcia, a.s. (Čulenova 6, Bratislava),

Vyjadrenie Slovak Telekomu, a.s. (Nám. Slobody 6, Bratislava),

Vyjadrenie Slov. plynáren. priemyslu - distribúcia, a.s. (Mlynské nivy 44/B, Bratislava),

Vybavoval niekto z vas vyjadrenia pre stavebne povolenie v horeuvedenych instituciach? Ako to prebieha a co k tomu vsetko treba?

Vdaka
alltracboy
29.10.09,11:54
Este jedna vec, ked mi geodet spravy geometricky plan, na zaklade ktoreho chcem spravit parcelu (zaklady domu), ako to mam podat na zapis do katastra? Co je k tomu potrebne?
andreaS
29.10.09,12:22
SPP, elektrarne a vodarne potrebuju k vyjadreniu aj projekt danych sieti...

SPP a elektrarne sme riesili cez ich tlaciva, kde sme ziadali vyjadrenie k nasim sietam a rovno sme davali aj zmluvu o zriadeni (hm, presne neviem ako sa to vola, ale ide o skrinku na hranici pozemku). V ramci ich vyjadrenia k projektu sme mali aj vyjadrenie o sietach na pozemku (ci idu alebo nie). Vodarne chceli tiez projekt s tym, ze sa vyjadrili ci s nim suhlasia, ci suhlasia s miestom napojenia.

ak je to ine v BA ako v ZA, tak vymazem cely prispevok... ale predpokladam, ze to je rovnake na vsetkych tychto instituciach...
alltracboy
29.10.09,12:59
no ja skor cakam odpoved co vsetko chcu aby som priniesol a kam mam na ake odelenie ist.. ci sa tam dlho caka, koho mam podlatit a podobne info..