nizuva
29.10.09,17:03
Ahojte poradte mi pls, mam word dokument ulozeny pred mozno rokov aj viac a teraz to chcem prepisat a zial mi to nejde poradte mi pls ako sa to da, dakujem za kazdu radu. :confused:

potrebujem pisat do dokumentu ktory je zablokovany proti pisaniu a potrebujem ho asi odblokovat aby som do neho mohla pisat

uuu jojom to je mozne ze mam starsiu verziu .. nieze mozno ale urcite mam novsiu verziu to preto mi nejde ? .. a ako si to mozem skopirovat ked tam mam aj niaku tabulku ?

ja mam teraz 2007office a toto je niaka 99 tusim
camozzi
29.10.09,16:10
Ahojte poradte mi pls, mam word dokument ulozeny pred mozno rokov aj viac a teraz to chcem prepisat a zial mi to nejde poradte mi pls ako sa to da, dakujem za kazdu radu. :confused:
Tazko radit, ked otazka je dost nejasne podana. Skus rozvinut svoju otazku.
jojom
29.10.09,16:12
Nedá sa Ti otvoriť ( je zaheslovaný) , nedá sa do neho písať (teraz máš staršiu verziu wordu ako si to písala - nepravdepodobné, ale nie nemožné) alebo čo?
camozzi
29.10.09,16:21
Nedá sa Ti otvoriť ( je zaheslovaný) , nedá sa do neho písať (teraz máš staršiu verziu wordu ako si to písala - nepravdepodobné, ale nie nemožné) alebo čo?
Este je tu moznost, ze subor otvaras v Office (mozno 2007) v kompatibilnom rezime, cize v skusobnej verzii. V takejto verzii nemozes robit dokopy nic, okrem citania dokumnetu a jeho vytlacenia. Ak je to tento pripad, tak nezostava nic len kupit licenciu alebo otvorit dokument v inej plnej verzii Office, respektive OpenOffice.org.
arizona
29.10.09,16:30
Nemáš ho vo vlastnostiach "odfajknutý" iba na čítanie ? Ak áno, iba zruš :)
Chobot
29.10.09,20:59
Ahojte poradte mi pls, mam word dokument ulozeny pred mozno rokov aj viac a teraz to chcem prepisat a zial mi to nejde poradte mi pls ako sa to da, dakujem za kazdu radu. :confused:

potrebujem pisat do dokumentu ktory je zablokovany proti pisaniu a potrebujem ho asi odblokovat aby som do neho mohla pisat

uuu jojom to je mozne ze mam starsiu verziu .. nieze mozno ale urcite mam novsiu verziu to preto mi nejde ? .. a ako si to mozem skopirovat ked tam mam aj niaku tabulku ?

ja mam teraz 2007office a toto je niaka 99 tusim

Lepšie popíš problém (z tvojho popisu som jeleň), alebo prilož ten dokument sem.
camozzi
29.10.09,21:14
Problem by som videl, keby dokument pisany (vytvoreny) v Office 2007 si chcela otvorit v starsej verzii, ale opacne? :rolleyes:
Nevizera ten dokument nejako takto:
nizuva
30.10.09,05:45
dakujem krasne uz som si s tym poradila :D
arizona
30.10.09,09:05
dakujem krasne uz som si s tym poradila :D
...v čom bola chyba? neprezradíš?
nizuva
30.10.09,09:43
chyba bola v tom ze to bola verzia stara a ja mam novsiu o 10 rokov a potom som si to prekopirovala do tej novej a upravila a uz mi to cele ide ..
katarina33
27.11.09,20:02
Viete mi prosím súrne poradiť, ako dostanem dokumenty z wordu 2007 do wordu 2003?
Veľmi nutne to potrebujem, viete mi prosím prípadne poslať nejaký link, kde sa dá tento novší Word stiahnuť aspoň skúšobne?
Blankake
27.11.09,20:13
Viete mi prosím súrne poradiť, ako dostanem dokumenty z wordu 2007 do wordu 2003?
Veľmi nutne to potrebujem, viete mi prosím prípadne poslať nejaký link, kde sa dá tento novší Word stiahnuť aspoň skúšobne?
Asi si potrebuješ na to stiahnuť tento balík kompatibility.

http://support.microsoft.com/kb/924074/sk
Stefan2005
27.11.09,20:46
...balík Office Compatibility Pack, ktorý je nutné nainštalovať, aby sa dali v balíku Office XP, Office 2003 a Office 2000 používať dokumenty balíka Microsoft Office 2007.
Alebo jednoducho vo Worde 2007 otvoríš daný súbor, a zvolíš "uložiť ako" a vyberieš formát "word97-2003"....