ludka09
30.10.09,08:28
ahojte poradaci,
chcem vás poprosiť o radu, mala som potraviny ktoré mi nešli a rozhodla som sa v nich urobiť kvetinárstvo, všetko by bolo v poriadku, keby som nemala susedu milu pani, ktorá bola za starostom obce v ktorej podnikam aby mi nepovolil otvorit tam kvetinarstvo. Tak neviem podla mna obec nema pravo zasahovat do charakteru podnikania, na obecny urad davam len oznamenie o otvaracich hodinach, alebo nie? Ma starosta pravo a ak ano ake zasahovat do mojho podnikania, ak mi odkaze ze mi kvetinarstvo nepovoli?
warrior
30.10.09,13:24
Myslím si, že tá milá suseda by nemala uspieť, veď nejdeš otvárať diskotéku a ani žiadnu kaviareň či bar pod jej oknami.......mala by byť len rada, že tam bude mať pekný obchodík a možno že je alergická :) daj starostovi všimné :) a susede akciu na vence - ozdobu hrobu
belo72
30.10.09,14:54
Tak tak treba tlacit peniaze starostom a kazdemu kto o niecom rozhoduje sak nebudu robit za ten smiesny plat a odmeny co dostavaju a na ktore sa im zbierame. Ja by som dal aj starostovi veniec a vypisal pekne stuzku ak bude robit problemy :)
warrior
30.10.09,15:11
tak ako bolo napísané......ale ja nevidím žiaden problém, prečo by si nemala dostať povolenie