pilgrimdou
30.10.09,08:41
Dobry den,

nevedel by niekto ako znovu zapnut pocitac? Dnes rano po zapnuti pise, ze konfiguruje apdejty ale vzdy zostane len na 0% a potom sa restartne a tak stale dookola. Configuring updates Stage 3 of 3: 0% complete.
Skusal som zakladne menu F10 ale to tam nie je len screen: Edit Boot Options, Path:\Windows\system32\winload.exe.
Mozno tu by sa dal zadat nejaky prikaz ale tak zdatny zial nie som.
Na udrzbu pocitaca pouzivam CCleaner a TuneUp Utilities.
PC Dell VOSTRO 410
Vista Home Basic.
Za akukolvek pomoc vsetkym vopred velmi dakujem.
Dusan.
pilgrimdou
30.10.09,09:47
"Chybicka se vloudila", nie F10 ale F8 po upozorneni mojim synom. Je to vsak k nicomu , spustil som Okna v normalnom rezime, v poslednej znamej dobrej konfiguracii aj v Safe mode ale vysledok je ten isty, stale sa pokusa o konfiguraciu apdejtov a skonci pri 0% a restartuje sa. Este som skusil odpojit internet, ze mozno prestane stahovat tie updates ale bez vysledku. Vyzera to vazne, nejake navrhy prosim?
marco2233
30.10.09,10:14
skus este vratit krok s5.. spusti to v safe mode a spusti obnova systemu a vrat sa o cca 2 dni s5.
pilgrimdou
30.10.09,10:19
to som uz skusal, ono ten safe mode, ci uz s pripojenim alebo bez neho sice spusti ale vzdy skonci na tom istom mieste ked sa pokusa konfigurovat tie apdejty a vzapati sa restartne.
marco2233
30.10.09,10:37
no potom je moznost pouzit este boot cd ERD COMMANDER a z neho obnovit z bodu obnovenia a teraz si niesom celkom isty ale myslim ze ak nabootujes z instalacky VISTY da ti moznost pouzit aj bod obnovenia...
pilgrimdou
30.10.09,14:27
Vdaka za pomoc, problem som vyriesil cez bootovacie CD s Windowsami a bod obnovy ma vratil do predchadzajuceho fungujuceho stavu. Dik:-)