warrior
30.10.09,15:21
Ahojte, chcel by som sa vás opýtať.....chcel by som si otvoriť kaviareň, priestory mam v centre mesta s výhľadom na historickú časť mesta, som v odhlučnenej časti, v administratívnej budove, kde by ľudia chodili na kávu počas obedov alebo posedenie s klientami, napr. a večer by to potiahli zaľúbené páriky, bola by tam super hudba, príjemná atmosféra, krb, no čo dodať viac, romantika ako vyšitá a podnik štýlový, priestor mam ani nie 200 eur s DPH s energiami na mesiac no a ja nijak raz nemôžem nájsť človeka, ktorý by šiel so mnou do toho. Mám kávomat, mam chladničky, len treba peniažky na nábytok - 5 stolov a 15 stoličiek....max za 1000 eur. Neviete mi poradiť, ako na to? ako správne osloviť, alebo ja neviem...ahoj, alebo ak by bol záujem, ozvite sa , Prešov, Sabinov a blízke okolie. 0915 909 994
Danila
30.10.09,14:23
Ahojte, chcel by som sa vás opýtať.....chcel by som si otvoriť kaviareň, priestory mam v centre mesta s výhľadom na historickú časť mesta, som v odhlučnenej časti, v administratívnej budove, kde by ľudia chodili na kávu počas obedov alebo posedenie s klientami, napr. a večer by to potiahli zaľúbené páriky, bola by tam super hudba, príjemná atmosféra, krb, no čo dodať viac, romantika ako vyšitá a podnik štýlový, priestor mam ani nie 200 eur s DPH s energiami na mesiac no a ja nijak raz nemôžem nájsť človeka, ktorý by šiel so mnou do toho. Mám kávomat, mam chladničky, len treba peniažky na nábytok - 5 stolov a 15 stoličiek....max za 1000 eur. Neviete mi poradiť, ako na to? ako správne osloviť, alebo ja neviem...ahoj, alebo ak by bol záujem, ozvite sa , Prešov, Sabinov a blízke okolie. 0915 909 994Ak Ti chýba v takejto lákavej podnikateľskej činnosti s takýmto nájomným len 1000 EUR, tak ja aj pricestujem.:)
Stanislav 1975
30.10.09,14:25
Ahojte, chcel by som sa vás opýtať.....chcel by som si otvoriť kaviareň, priestory mam v centre mesta s výhľadom na historickú časť mesta, som v odhlučnenej časti, v administratívnej budove, kde by ľudia chodili na kávu počas obedov alebo posedenie s klientami, napr. a večer by to potiahli zaľúbené páriky, bola by tam super hudba, príjemná atmosféra, krb, no čo dodať viac, romantika ako vyšitá a podnik štýlový, priestor mam ani nie 200 eur s DPH s energiami na mesiac no a ja nijak raz nemôžem nájsť človeka, ktorý by šiel so mnou do toho. Mám kávomat, mam chladničky, len treba peniažky na nábytok - 5 stolov a 15 stoličiek....max za 1000 eur. Neviete mi poradiť, ako na to? ako správne osloviť, alebo ja neviem...ahoj, alebo ak by bol záujem, ozvite sa , Prešov, Sabinov a blízke okolie. 0915 909 994

teraz neviem hľadáš spoločníka alebo požičku?-lebo v tom je fakt rozdiel..
ďalej máš všetky povolenia už vybavené:hygiena,mestský úrad atď???A nezabudni,že ti nestačí len mať stolíky,ale aj nejaký tovar na začiatok a podobne...
Danila
30.10.09,14:27
teraz neviem hľadáš spoločníka alebo požičku?-lebo v tom je fakt rozdiel..
ďalej máš všetky povolenia už vybavené:hygiena,mestský úrad atď???A nezabudni,že ti nestačí len mať stolíky,ale aj nejaký tovar na začiatok a podobne...Stanko, vyzerá to sľubne. Ideme za spoločníkov?
Ale fakt teraz nekecám. Ja kúpim stoličky a Ty to občerstvenie.;)
Stanislav 1975
30.10.09,14:29
Stanko, vyzerá to sľubne. Ideme za spoločníkov?
Ale fakt teraz nekecám. Ja kúpim stoličky a Ty to občerstvenie.;)

ale zasa ho chválim,že sa snaží začať podnikať a starať sa o seba-ale si myslím,že si to dosť ľahkovážne predstavuje,hmhm
warrior
30.10.09,14:34
ahojte, všetko je vybavené, človek čo mi prenajíma priestory je aj vlastníkom budovy, a zároveň je riaditeľom hygieny :) a ak chce točiť biznis v budove, tak musí mať patrične všetko podchytené, hygienu atď. Tam stačí vymaľovať podľa ,,myšlienky,, dať tie stolíky a všetko ostatné nie je problém zabezpečiť. Takže?...Pozrite sa, ide o to, že ja v tej budove mám obchod a vedľa toho mam ešte jednu miestnosť, ktorá je nevyužitá a platím za ňu. Pýtal som sa majiteľa, či by bol problém spraviť kaviareň, povedal, že nie.....no...čo chcete viac?
warrior
30.10.09,14:36
Žiadna pôžička, ak by som ju chcel, tak si ju dávno vybavím. Som študent, vedľa tej potencionálnej kaviarne mám obchodík a tá miestnosť ,,kaviarničky,, je nevyužitá....chápeš? nechcem ísť do toho sám, lebo sa treba o to starať a ja nemam čas, aj obchod, aj škola....o kaviarničku by som sa vedel z časti starať ale nie na plno, preto hľadám spoločníka
Stanislav 1975
30.10.09,14:36
ahojte, všetko je vybavené, človek čo mi prenajíma priestory je aj vlastníkom budovy, a zároveň je riaditeľom hygieny :) a ak chce točiť biznis v budove, tak musí mať patrične všetko podchytené, hygienu atď. Tam stačí vymaľovať podľa ,,myšlienky,, dať tie stolíky a všetko ostatné nie je problém zabezpečiť. Takže?...Pozrite sa, ide o to, že ja v tej budove mám obchod a vedľa toho mam ešte jednu miestnosť, ktorá je nevyužitá a platím za ňu. Pýtal som sa majiteľa, či by bol problém spraviť kaviareň, povedal, že nie.....no...čo chcete viac?

no tak ak je všetko vybavené tak je to OK-len skús radšej nejakú požičku a choď do toho radšej sám-vieš,tam kde sú dvaja spolumajitelia tam sú potom rozbroje-však vieš čo chcem povedať...
Stanislav 1975
30.10.09,14:37
Žiadna pôžička, ak by som ju chcel, tak si ju dávno vybavím. Som študent, vedľa tej potencionálnej kaviarne mám obchodík a tá miestnosť ,,kaviarničky,, je nevyužitá....chápeš? nechcem ísť do toho sám, lebo sa treba o to starať a ja nemam čas, aj obchod, aj škola....o kaviarničku by som sa vedel z časti starať ale nie na plno, preto hľadám spoločníka

aha,takže hladáš takého nejakého prevádzkara,že?
Danila
30.10.09,14:42
aha,takže hladáš takého nejakého prevádzkara,že?Stanko, zuby nám klepli naprázdno.:) Ale ponuka ak je pravdivá, tak je mimoriadne atraktívna. Ani sa mi veriť nechce.:) Ako rada by som bola teraz bližšie na východ. A účto by som zavesila na klinec.;)
warrior
30.10.09,14:44
Pozrite sa, ja mám v prenájme tie 2 miestnosti - môj obchod a tú miestnosť, kde som chcel kaviareň. Platím za obe dokopy, tým pádom mi dal zľavu na nájom asi 100 eur. V tej druhej miestnosti už mala byť kaviareň, hlavne teraz je to fajn obdobie, pred Vianocami. ľudia ti nepôjdu na kávu, alebo pivo, ak sa chcú napr. najesť, zájdu do reštiky. V mojom prípade by som chcel spraviť prvú čokoládovňu, samozrejme by tam bola aj káva a čaj, nejaká kola, ale bez alkoholu. Kedže som v administratívnej budove, kde sú právnici, reklamná agentúra, kaderníctvo, síce dole je reštika, ale vravím, ak budú ľudia hladní, zájdu na obed, na kávičku alebo posedenie k nám. Bude to malé, útulné, príjemné. Zaľúbené páriky si nedajú kávu za 2 e, alebo čokoládu za 3 e v podniku v tom meste, lebo je to drahé. Ja to viem mať aj o polovicu lacnejšie. Nehľadám prevádzkara, ale spoluvlastníka, prosto chcem využiť ten priestor.
Stanislav 1975
30.10.09,14:46
Stanko, zuby nám klepli naprázdno.:) Ale ponuka ak je pravdivá, tak je mimoriadne atraktívna. Ani sa mi veriť nechce.:) Ako rada by som bola teraz bližšie na východ. A účto by som zavesila na klinec.;)

Danilka,ty len pekne účtuj-svet potrebuje dobrých,zdatných účtovníkov...:D
warrior
30.10.09,14:46
a momentálne nemám zvyšné peniažky na tento biznis. je to pravda, som študent, ktorý začal podnikať bez dotácie, zohnal som super priestory ale nemam už cash na kaviareň. A nechcem sa zadĺžiť
warrior
30.10.09,14:50
viem čo chceš povedať na tie rozbroje, ale mne ide o to že potrebujem, aby som mal pokryté nájomné za tú miestnosť. Viem, že možno oľutujem, ale ja poskytujem podnikateľský plán, aj dobré priestory len aby mi vykrilo nájom za tamtú miestnosť. Ak by som chcel odstúpiť nájom, tak výpoveď je 3 mesiace a musím to hradiť a nebolo by z čoho.....
warrior
31.10.09,14:58
nikto mi nepomôže?
Jackal
31.10.09,20:58
Dobry den. Som zo Sabinova. Mam uz zalozenu firmu a dlhsie uvazujem o zriadeni, kaviarne alebo cukrarne. Mam aj predstavu ako by mala vyzerat. Napiste mi prosim kde sa ponukane priestory nachadzaju, pripadne ake mate Vy predstavy o spolupraci a podnikani. Aka by bola kapacita miestnosti. Aku investiciu pozadujete ? Dakujem settler(zavinac)post.sk
warrior
01.11.09,10:48
dobrý deň, poslal som Vám už email