flint111
30.10.09,22:44
Dobrý deň,

chcel by som poprosiť nejaku dobrú dušu s radou na moju otázku. Mám v pláne prevádzkovať živnosť v oblasti fitness. Jedna sa o prevadzkovanie instruktaze tanecnych treningov (zumba - nieco ako party tanecny aerobik) v telocvicni, fitness centrach a licenciou na tuto cinnost sa moze pysit len moja kamaratka, pricom ju nechcem zatazovat so zakladanim zivnosti. Rad by som to zobral na svoju hlavu, pricom ona by samozrejme jednotlive tanecne hodiny viedla, a ja by som jej za pracu odvadzal prijem. Vie niekto rozlusknut tento oriesok, ako mame postupovat? Vopred velmi velmi pekne dakujem :o
Marína
30.10.09,21:56
flint111, vitaj na porade.:)
Tvoj problém rieši http://www.porada.sk/t16919-zivnostensky-zakon-od-1-1-2009-a.html#11 (klikni), viď § 11.
flint111
31.10.09,13:13
Mam to teda chapat tak, ze kamaratka nemusi mat zivnost (postaci ked si ju zalozim ja), ale mala by byt v pracovnom pomere ku mne? Prosim, opravte ma ak sa mylim :confused:
Marína
01.11.09,19:40
Nemýliš sa.:)
lenja01
13.04.10,13:35
Dobry den, velmi by ma zaujimalo, co musi byt predmetom zivnosti, aby to takto mohol "flint" robit? je potrebne mat zivnost na aerobic, alebo nieco ine? pretoze by som to chcela urobit podobne, ale ani ja ani priatel nemame aerobic certifikaty, ktore su k viazanej zivnosti potrebne (certifikat na zumbu mam, ale to na zalozenie zivnosti nestaci). Dakujem za odpoved