tomas67
31.10.09,11:42
Zdravím, potreboval by som poradiť, že aký notebook kúpiť, cena tak cca do 1400 €, najviac sa mi pozdáva tento ASUS:
http://www.asus-shop.sk/katalog/asus-notebooky/intel-core-2-quad/asus-g72gx-17.3-q9000-blr-500gb-6g-w-b-7u
Inú značku by som ani nechcel, ale ak nejaký naozaj skúsený odborník poradí tak aj inú....
Ten notebook budem potrebovať hlavne na strednú školu - elektrotechnickú, ale rad si tam zahrám aj tie najnovšie hry.
Stanislav 1975
31.10.09,10:45
Zdravím, potreboval by som poradiť, že aký notebook kúpiť, cena tak cca do 1400 €, najviac sa mi pozdáva tento ASUS:
http://www.asus-shop.sk/katalog/asus-notebooky/intel-core-2-quad/asus-g72gx-17.3-q9000-blr-500gb-6g-w-b-7u
Inú značku by som ani nechcel, ale ak nejaký naozaj skúsený odborník poradí tak aj inú....
Ten notebook budem potrebovať hlavne na strednú školu - elektrotechnickú, ale rad si tam zahrám aj tie najnovšie hry.

Za tie peniažky si už možeš dovoliť aj lepšiu značku ako ASUS- odporúčam Lenovo alebo HP...
tomas67
31.10.09,10:52
Lenže keď sa tak dívam, tak Lenovo ponúka tak za cca 1300 € na väčšine notebookov RAM iba cca 3 GB
ludo_centrum
31.10.09,10:52
Za tie peniažky si už možeš dovoliť aj lepšiu značku ako ASUS- odporúčam Lenovo alebo HP...


ja mam vynikajuci skusenost s DELL.
Hlavne co sa tyka hlucnosti, tak ani som nevedel ze ide ventilator.
DVD mechanika tiez bola mimoriadne ticha atd...

Jednoducho kto mi ho videl a mal svoj iny, tak nasledovla otazka, ze ci ide.
:-)

Teraz mam ACER. Je lacnejsi a teda to aj vidno, resp. je to pocut ;). Ventilator je hlucny, DVD mechanika ani nevravim.
Ale co sa tyka inych vlastnosti tak som rovnako spokojny.

Záleží len na tebe čo s ním chceš robiť. A myslím, že za tie peniaze ktoré píšeš si môžeš naozaj v kľude vybrať kvalitné mašiny.

Pre mňa je dnes parameter hluk dosť malý problém, lebo používam môj ACER v relatívne hlučnom prostredí.
Ale do kancelárie by som ho s najväčšou pravdepodobnosťou nechcel.
tomas67
31.10.09,10:55
A mohli by ste mi poslať nejaké linky? na také notebooky?, lebo čo sa dívam, tak moc ich nenajdem, iba tak do 3 GB RAM.
arizona
31.10.09,10:57
Za tie peniažky si už možeš dovoliť aj lepšiu značku ako ASUS- odporúčam Lenovo alebo HP...
A prečo nie Asus? Mám tiež asus ( nie prvý krát), ale "fachčí jak ďábel" :D
Dostáva riadne zabrať, maká v nevhodných podmienkach, takmer v kuse bez prestávky - v pohode. Poznám viacej ľudí s asus-om a tiež nemajú problémy:)
tomas67
31.10.09,11:01
Lebo mne sa na ASUS - OCH hlavne páči CENA/VÝKON, a aj DESIGN je na nich pekný.