slavkasg
31.10.09,19:50
Prosím skúsených poradcov, resp. znalcov o radu. Mám vysokošk. vzdelanie ekonom. charakteru, zatiaľ len niekoľko rokov praxe v odbore. Uvažujem o rozšírení vzdelania, neviem sa však rozhodnúť: súdny znalec v oblasti riadenia podniku, daňový pradca, finančný alebo účtovný poradca. Lokalita - Prešovský kraj. Ď.
betka
31.10.09,19:29
To, čo Ťa najviac ťahá. V čom máš potenciál. To s čím nemáš najmenší problém. To, za čím Ti srdce piští.
slavkasg
31.10.09,19:56
Ďakujem betka, že si odpovedala. To, či nemám resp. mám s niečím najmenší problém, ešte viacmenej neviem. Mám málo praxe na to, aby som objektívne dokázala posúdiť, na čo mám a tiež na to, aby som zhodnotila, čo môže mať v Prešovskom kraji budúcnosť. Ale aj tak Ď.
arizona
31.10.09,20:11
Budúcnosť má asi všetko, čo si spomenul.
Pár dní dozadu som v nejakých správach začula, že štát dlhuje obrovské peniaze súdnym znalcom...:confused::confused::confused:
buchač
31.10.09,20:12
Prosím skúsených poradcov, resp. znalcov o radu. Mám vysokošk. vzdelanie ekonom. charakteru, zatiaľ len niekoľko rokov praxe v odbore. Uvažujem o rozšírení vzdelania, neviem sa však rozhodnúť: súdny znalec v oblasti riadenia podniku, daňový pradca, finančný alebo účtovný poradca. Lokalita - Prešovský kraj. Ď.

Toto tu ma zaráža ...poprípade slovné spojenie

" súdny znalec " - poradca v tom alebo onom odvetví ....

Veď tento výraz je o niečom inom , alebo sa mýlim ?

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=s%C3%BAdny+znalec+v+oblasti+riadenia+podniku&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8