verne
01.11.09,17:00
Prosím poraďákov manželka má písať záverečnú prácu ( Mgr. štúdium popri zamestnaní ) na tému Konflikt: napr. na pracovisku, v rodine, v politike a pod. Nakoľko je teraz dosť chorá, chcel by som ju prekvapiť a pomôsť jej pri tejto práci. Obraciam sa na vás neviete niekto o pomôcke, ťaháku - spracovanú prácu s podobným názvom ?
misomiso
01.11.09,16:05
Neviem ci pracu, ale konfliktov ja tu na Porade dost. Si tu spravne.
arizona
01.11.09,16:11
verne
01.11.09,16:35
Velmi pekne, pekne dakujem, ale potreboval by som niečoho sa lapiť, nejakú tému. Všetko ma napadá, ale unikajú myšlienky. Roky robia svoje, proste o čom písať o vzťahu ľudí a pri začiatku končím. Už viem čo je konflikt ale čo ďalej. Dúfam, že si šplhnem u manžel.
doktor01
01.11.09,19:35
Pri magisterskom štúdiu sa píše diplomová práca. Záverečná práca sa píše pri bakalárskom štúdiu. Pozor na to na diplomovú prácu sú kladené vyššie požiadavky ako na záverečnú prácu.
Téma "konflikty" je veľmi široká a bude problém ju spracovať - z hľadiska rozsahu riešenej problematiky. Osobne by som doporučoval v prvom rade stretnúť sa s konzultantom a dohodnúť sa na obsahu práce, prípadne na úprave názvu diplomovej práce (vymedzenie problému- čo vlastne práca bude riešiť, skúmať).
:cool:
maad
14.03.12,13:34
Prosím vás začínam s prípravou diplomovej práce a potrebujem poradiť chcem napísať poznámky a citácie pod čiaru máme to povinné neviete mi niekto poradiť ako si správne naformátovať text aby som citácie mohla dať pod čiaru?
avalik
14.03.12,13:46
Prosím vás začínam s prípravou diplomovej práce a potrebujem poradiť chcem napísať poznámky a citácie pod čiaru máme to povinné neviete mi niekto poradiť ako si správne naformátovať text aby som citácie mohla dať pod čiaru?

zalezi v akom programe pracujes - urcite tam ale mas ponuky "poznamky pod ciarou" "oznacit citaciu" - ak nevies najst daj si to vyhladat v pomocnikovi daneho programu
maad
14.03.12,13:48
Ďakujem už som to našla!
ivka70
14.03.12,13:53
Prosím vás začínam s prípravou diplomovej práce a potrebujem poradiť chcem napísať poznámky a citácie pod čiaru máme to povinné neviete mi niekto poradiť ako si správne naformátovať text aby som citácie mohla dať pod čiaru?

V akom programe to pises, nam prezradis? :D
maad
14.03.12,14:01
V akom programe to pises, nam prezradis? :D

Microsoft Office Word 2007.