Designinka
02.11.09,12:08
AHOJTE :) Potrebujem mat gramaticky spravny preklad veticky "i love europe" (milujem/mam rad europu) vo vsetkych europskych jazykoch. Este mi chyba Dánčina,Estónčina,Fínčina, Francúština, Gréčtina, Holandčina,Litovčina, Lotyština, Maltčina,portugalčina,Polština,Rumunština, slovincina, taliančina , švédstina :)co je v celku dosť :) prispejte čím viete :) dakujem :---
Lenka*1
02.11.09,11:24
Dansko - Jeg elsker Europa
Estonsko - Ma armastan Euroopat
Franc. - J'aime l'Europe
Grecko - Λατρεύω Ευρώπη
Litva - Myliu Europoje
Slovinsko - Ljubim Evropo

ja mam len toto :)
Slayer666
02.11.09,21:06
Do VSETKYCH Europskych jazykov?? To ti musi chybat viac ako tieto. Ci len uradne jazyky?? Mas aj islandcinu, faercinu, laponcinu?? Ja vzdy vsetko komplikujem, tak sa ospravedlnujem.:)
Designinka
04.11.09,09:03
no.... ostatne som zohnala :) okrem toho co som uviedla tu :) nic nekomplikujes. dakujem za snahu pomoct :)
Blankake
04.11.09,09:55
Skús túto stránku:
http://europa.eu/youth/enew.cfm?nid=764&sid=751&l_id=sk

Napravo máš skratky jazykov (napr. pre češtinu je "cs", pre poľštinu "pl"...), v adresárovom riadku si postupne prepisuj na konci URL adresy tieto kódy jazykov (zmeň postupne "sk" na cs, pl, hu... a zobrazí sa Ti ten text v danom jazyku. Neviem, či to bude v každom preložené - téma plagátu "Mám rád Európu" by mala byť v každom jazyku takto v úvodzovkách.
berill2
22.11.09,12:57
po finsky : (minä) rakastaan Eurooppaa