fero000
02.11.09,12:40
Dobry den,

Mozem Vas poprosit mate niekto skusenosti s vydavanim casopisu? Chcel by som zacat uplne od podlahy nanovo. Mam predstavu co - avsak neviem aka je navratnost nemam predstavu ci je mozne navratenie penazi aj bez reklamy v danom casopise - cize len z vytlackov, alebo je reklama pre zisk nevyhnutnost. Dalej by ma zaujimalo ci je nutne mat vlastnu tlac alebo na zaciatok je lepsie dat si tlacit vytlacky u niekoho. Jedna sa o cca 40 stran. Este by ma zaujimala otazka distrubucie do stankov a podobne, je nutne spolupracovat s nejakou firmou, ktora to zabezbecuje?? Vela otazok, ale v podstate sa jedna o zacatie podnikania v tejto oblasti, takze ak mate niekto skusenosti nemal by to byt pre Vas problem poradit. Jazykove korektury a dizajn si mozme robit sami resp. by som mal dvoch zamestnancov, je potrebne aby z hladiska jazyka splnali zamestnanci take nieco ako garancia, alebo sa to ponechava na vlastnu reziu? A nakoniec este jedna vec kde sa registruje nazov casopisu a ako sa vlastne postupuje na zaciatku pri zrode prveho cisla. Dakujem velmi pekne za Vase odpovede. Verim, ze mi poradite.
Zoltán Kovács
02.11.09,11:40
mimotemy To sa musí téma 2x zakladať? ;)