Ančika
02.11.09,14:19
Prosím, robil už niekto z vás potvrdenie pre potenciálneho budúceho zamestnanca, že s ním uzavrie pracovnú zmluvu. Šéf to chce odo mňa a nazval to "Akceptačný list" a mám to do hodiny vymyslieť:mee::confused:
Gabi03
02.11.09,13:23
Hm.
1. Ja som už robila, ale veľmi nepamätám.
2. Aj v tom období sa mi to zdalo divné, lebo šak PZ sa môže robiť aj dopredu.
3. Uviedla by som tam najmä povinné náležitosti PZ, najmä deň nástupu. Prípadne deň pred, k doplneniu potrebných údajov a podpísaniu PZ.
ivka70
02.11.09,13:25
Inak: preco s nim rovno neuzavriete pracovnu zmluvu?
Chobot
02.11.09,13:36
Prosím, robil už niekto z vás potvrdenie pre potenciálneho budúceho zamestnanca, že s ním uzavrie pracovnú zmluvu. Šéf to chce odo mňa a nazval to "Akceptačný list" a mám to do hodiny vymyslieť:mee::confused:

Však stačí napísať:

Spoločnosť XY sa zaväzuje prijať úchádzača o zamestnanenie, pána XXXXXX nar. ........., bytom ..... do pracovného pomeru na pozíciu .............

Nástupný plat zamestnanca bude ...... EUR a dátum nástupu do zamestnania bol dohodnutý na 1.12.2009.

S pozdravom

podpis konateľa




Prípadne tam doplň, ak mu dávate nejaké benefity (napr. služobné auto, mobil, NB,....) alebo ak bue mať nejaké iné výhody, ktoré mu garantujete (služ. byt, dôchodkové sporenie, ...)

Prečítaj si ešte tento článok:

http://podnikanie.etrend.sk/podnikanie-firemne-pravo/bez-dobrej-zmluvy-ani-krok.html

nájdeš tam ďalšie námety na doplenie do akceptačného listu.
Ančika
02.11.09,13:38
Inak: preco s nim rovno neuzavriete pracovnu zmluvu?
To viem, že PZ sa dá uzavrieť aj vopred. No neviem, ako sa dohodli a prečo to chcú takto riešiť. :confused:
Ančika
02.11.09,13:40
Však stačí napísať:

Spoločnosť XY sa zaväzuje prijať úchádzača o zamestnanenie, pána XXXXXX nar. ........., bytom ..... do pracovného pomeru na pozíciu .............

Nástupný plat zamestnanca bude ...... EUR a dátum nástupu do zamestnania bol dohodnutý na 1.12.2009.

S pozdravom

podpis konateľa




Prípadne tam doplň, ak mu dávate nejaké benefity (napr. služobné auto, mobil, NB,....) alebo ak bue mať nejaké iné výhody, ktoré mu garantujete (služ. byt, dôchodkové sporenie, ...)

Prečítaj si ešte tento článok:

http://podnikanie.etrend.sk/podnikanie-firemne-pravo/bez-dobrej-zmluvy-ani-krok.html

nájdeš tam ďalšie námety na doplenie do akceptačného listu.
Ďakujem, ďakujem, ďakujem!!! Vedela som, že sa nesklamem vo svojej dôvere v PORADU:);) Presne toto som chcela.
terezamaria
02.11.09,14:09
V niektorých prípadoch je pre zamestnanca akceptačný list veľmi dôležitý.Pokiaľ oň budúci zamestnanec požiada, mal by ho zamestnávateľ vydať. I keď ide o predzmluvné vzťahy, často sa to v tomto období využíva.

Z a m e s t n á v a t e ľ

názov a adresa
_______________________

Vec: Akceptačný list prijatia do zamestnania v rámci predzmluvných vzťahov.
__________________________________________________ ___________

Týmto potvrdzujeme, že od ................. príjmeme do zamestnania ............................../meno a priezvisko, príp.titul/, nar......................bytom.................... .....
na pracovnú pozíciu................................

Pracovník bude zaradený v tarifnej triede..............s mesačnou mzdou.....................euro.

Miesto výkonu práce bude........................
Pracovník bude pracovať v ................../1,2,príp.3/ smennej prevádzke

V Bratislave..............

.................................................. .
štatutárny zástupca-podpis a pečiatka
Ančika
02.11.09,14:35
Ďakujem pekne, už ma hlava nemusí bolieť od vymýšľania vymysleného;):)
Už je AL pripravený, uložený pekne v teplúčku môjho počítača.