sentinel
02.11.09,13:46
Dobry den, chcel by som Vas poprosit o radu ako nastavit Vigor2700VGST. Zriadil som sluzbu telefonovania cez internet prostrednictvom SLovanetu. IP telefon Siemens Gigaset C450IP pripajam cez zmieneny router. Ibaze sa mi nepodari nadviazat spojenie - v slovanete vidia pokus o pripojenie na server ibaze je to cez iny port ako je v navode a ako je potrebne. Potrebujem zmenit nastavenie na firewalle routra aby mi volania isly cez porty 5060 a 7060. Ako to mam spravit.

Dakujem.
jojom
02.11.09,13:21
Podľa tohoto si skúsil? http://www.t-com.sk/Default.aspx?CatID=2093
A aktualizácia firmwaru.
sentinel
04.11.09,09:38
Vyskusal som vsetky dostupne manualy ci uz pre VIGOR alebo GIGASET. Ten navod ktory ma telecom na stranke je na pripojenie klasickeho analogoveho telefonu, moj je IP telefon ktory je pripojeny cez LAN. Problem je v tom ze Slovanet vidi pokus o pripojenie na server ale smerovanie je cez iny port ako potrebujem, takze problem bude niekde tu - firewall, obmedzenia... alebo nieco podobne.
Kušnierik
05.11.09,23:28
Dobry den, chcel by som Vas poprosit o radu ako nastavit Vigor2700VGST. Zriadil som sluzbu telefonovania cez internet prostrednictvom SLovanetu. IP telefon Siemens Gigaset C450IP pripajam cez zmieneny router. Ibaze sa mi nepodari nadviazat spojenie - v slovanete vidia pokus o pripojenie na server ibaze je to cez iny port ako je v navode a ako je potrebne. Potrebujem zmenit nastavenie na firewalle routra aby mi volania isly cez porty 5060 a 7060. Ako to mam spravit.

Dakujem.
Ja mam tiež ten istý ruter a kdesi na stránke t-comu som čítal že funguje telefón iba u ních pozri na ich stránky zariadenie a máju tam aj návody na nastavenia ahoj