eviketa
27.08.05,19:22
Prosim o radu. Ak faktura ide na viac zakázok-do jednotlivých políčok fa som zadala cenu a v podrobnostiach určila č.zákazky. No tieto políčka mi vôbec nezobalo do karty zákazky. Teda, predmetnú fa tam vôbec nemám. Čo s tým ? Surne musím urobiť prehľady zákaziek a toto ma zdržalo. Poraddte please.
muzicek
27.08.05,18:32
hop, hops, Evi. Nuz nasla si si pekny problemik. Hm, bohuzial Money do verizii 10.022 (aktualna na trhu) vie filtrovat a evidovat zakazky len vramci DOKLADOV a nie polozkovite!!! T.j. ak mas na polozkach v podrobnostiach nastavene zakazky, jedine na dvoch miestach mozes zistit o nich nejake informacie - a to v uctovnom denniku (pod.ucto) -filter a druha moznost, ak mas polozky FA so zakazkami vybrate LEN zo skladu, nie pridane ako nove polzky, tak je mozne pouzit zoznam a filter nachadzajuci v skladovych pohyboch -modul Sklad. Inac len doklady vies filtrovat v sucasnosti. Ale pokial vydrzis, tak v oktobrovej verzii by mala dostat priestor i uprava k sledovaniu zakaziek i polozkovite. Dufajme.....

Pa
eviketa
27.08.05,19:22
No tak dík, žiaľ, ak by som čakala do 10/05 prídem o slušnú zákazku. Takže to možem vytalčiť kartu a dopísať do nej rozdiel. No teší ma to nesmierne. Nech žije Money s muchamihttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif