ingaur
03.11.09,17:23
Prosím vás existuje nejaký diskontný obchod alebo aj eshop s bielou technikou? Mám na mysli úplne nové spotrebiče s "kozmetickou chybičkou" že je z vonka poškriabaná, preliačená.... ale pre túto chybičku krásy ju nemôžu dať na predajňu...
buchač
03.11.09,19:00
Prosím vás existuje nejaký diskontný obchod alebo aj eshop s bielou technikou? Mám na mysli úplne nové spotrebiče s "kozmetickou chybičkou" že je z vonka poškriabaná, preliačená.... ale pre túto chybičku krásy ju nemôžu dať na predajňu...

Áno ....
ingaur
03.11.09,19:03
Áno ....

.... to je fajn... Ale kde?
buchač
03.11.09,19:20
.... to je fajn... Ale kde?

To je už inak položená otázka ..;)

Špecifikujem odpoveď , dám trochu inak .
Neviem , či ešte existuje , ale donedávna bola v KE , na Furči .

Celkom solídne veci mali , osobne som si kúpil mikrovlnku na záhradu za smiešnych 500 Sk ...
chruno
03.11.09,19:56
aj v BN je taký obchod,maju tam najmä chladničky,pračky,mikrovlnky...
s kozmetickými vadami čisto nové aj so zárukou.
Naši si tam kúpili zboku škrábnutú chladničku Elektrolux.
Peterkrk
04.11.09,07:42
Áno, taký obchod je aj v Námestove - Cisárik, Ul. červeného kríža.

iné : aukcie mierne poškodených alebo vystavených tovarov : http://aukcie.datart.sk/index.html
Valcake
05.11.09,00:08
No, to je super!!!:mad: Zadať otázku, či existuje nejaký obchod s .....atď.....Kde, či existuje ?... Na Slovensku, Česku, Poľsku, Maďarsku......
ingaur, potom sa spýtaš ...ale kde? Potom sa človek pozrie do profilu, odkiaľ si,/aby sa ti pomohlo/ a tam je ... krajina - Slovensko. To teda veľa napovie...

buchač:
Špecifikujem odpoveď , dám trochu inak .
Neviem , či ešte existuje , ale donedávna bola v KE , na Furči .

Celkom solídne veci mali , osobne som si kúpil mikrovlnku na záhradu za smiešnych 500 Sk ...
ja tiež:D:D:D
220870
05.11.09,05:00
No, to je super!!!:mad: Zadať otázku, či existuje nejaký obchod s .....atď.....Kde, či existuje ?... Na Slovensku, Česku, Poľsku, Maďarsku......
ingaur, potom sa spýtaš ...ale kde? Potom sa človek pozrie do profilu, odkiaľ si,/aby sa ti pomohlo/ a tam je ... krajina - Slovensko. To teda veľa napovie...

buchač:
Špecifikujem odpoveď , dám trochu inak .
Neviem , či ešte existuje , ale donedávna bola v KE , na Furči .

Celkom solídne veci mali , osobne som si kúpil mikrovlnku na záhradu za smiešnych 500 Sk ...
ja tiež:D:D:D
Takých slováčiskov je tu celá kopa.Asi pre nich nieje problém odskočiť si kúpiť mikrovlnku zo zľavou 50€ z Michaloviec do Senice.:D:D:D
kaupke
05.11.09,05:09
Takých slováčiskov je tu celá kopa.Asi pre nich nieje problém odskočiť si kúpiť mikrovlnku zo zľavou 50€ z Michaloviec do Senice.:D:D:D
Aj na ,,Slovensku" v Piešťanoch takú predajňu majú.
ingaur
05.11.09,09:29
[QUOTE=Valčake;1199363]No, to je super!!!:mad: Zadať otázku, či existuje nejaký obchod s .....atď.....Kde, či existuje ?... Na Slovensku, Česku, Poľsku, Maďarsku......
ingaur, potom sa spýtaš ...ale kde? Potom sa človek pozrie do profilu, odkiaľ si,/aby sa ti pomohlo/ a tam je ... krajina - Slovensko. To teda veľa napovie...


Ospravedlňujem sa, neuvedomila som si, že nemám uvedené mesto odkiaľ som... urobila som už nápravu... LV