mikromel
03.11.09,18:02
Zdravim.
mam spraveneho Bc na pedagogickej a rad by som si spravil Mgr na viacerych skolach. Je mozne dostudaovat len ten druhy stupen pre kazdy Mgr co chcem, alebo si musim znova zopakovat aj prvy stupen pre kazdy Mgr co chcem.
vdaka za skoru odpoved
Dáša_
03.11.09,17:26
Zdravim.
mam spraveneho Bc na pedagogickej a rad by som si spravil Mgr na viacerych skolach. Je mozne dostudaovat len ten druhy stupen pre kazdy Mgr co chcem, alebo si musim znova zopakovat aj prvy stupen pre kazdy Mgr co chcem.
vdaka za skoru odpoved

myslím, že to nepôjde - študuješ pedagogiku a dokončil by si ekonómiu? alebo právo? alebo trebárs stavarinu?
mikromel
03.11.09,17:59
to nie
vystudoval som bc. v odbore predskolska a elementarna pedagogika a pedagogika pre psychosocialna narusenych a pri Mg. su vsetky odbory osobitne
Momentalne studuje primarne vzdelavanie no chcem radsej tu specialnu pedagogiku. Tak neviem ci nemam prerusit studium lebo znova si robit toho isteho bc. sa mi nechce.
Onko
03.11.09,17:59
myslím, že to nepôjde - študuješ pedagogiku a dokončil by si ekonómiu? alebo právo? alebo trebárs stavarinu?

Ale môže si spraviť viac pedagogických ;)
Onko
03.11.09,18:03
to nie
vystudoval som bc. v odbore predskolska a elementarna pedagogika a pedagogika pre psychosocialna narusenych a pri Mg. su vsetky odbory osobitne
Momentalne studuje primarne vzdelavanie no chcem radsej tu specialnu pedagogiku. Tak neviem ci nemam prerusit studium lebo znova si robit toho isteho bc. sa mi nechce.

Najlepšie je obrátiť sa na študijné oddelenie príslušnej školy, aké majú kritéria na prijatie na magisterské štúdium. Väčšinou so býva ukončené bakalárske štúdium v danom alebo príbuznom odbore, otázne je, či ten tvoj odbor oni uznajú za príbuzný, treba sa ich na to opýtať.
doktor01
03.11.09,18:39
Zdravim.
mam spraveneho Bc na pedagogickej a rad by som si spravil Mgr na viacerych skolach. Je mozne dostudaovat len ten druhy stupen pre kazdy Mgr co chcem, alebo si musim znova zopakovat aj prvy stupen pre kazdy Mgr co chcem.
vdaka za skoru odpoved
Podľa zákona môžeš študovať aj na viacerých školách ale len v rovnakom odbore ako Bc. alebo príbuznom odbore (informácie o príbuznom odpore dostaneš na VŠ kde si študoval alebo sa obráť na akreditačnú komisiu).
PS: nie je mi jasná formulácia Mgr/Ing.
V každom prípade nepoznám pedagogický odbor s titulom Ing.
doktor01
03.11.09,18:55
to nie
vystudoval som bc. v odbore predskolska a elementarna pedagogika a pedagogika pre psychosocialna narusenych a pri Mg. su vsetky odbory osobitne
Momentalne studuje primarne vzdelavanie no chcem radsej tu specialnu pedagogiku. Tak neviem ci nemam prerusit studium lebo znova si robit toho isteho bc. sa mi nechce.
V tom prípade skús požiadať o prestup (más možnosť prestúpiť aj na inú VŠ prípadne iný odbor(ale len rovnaký alebo príbuzný z Bc.)- všetko je to na dohode ). Ak neuspeješ môžeš začať už v Mgr. štúdium znova od 4. ročníka (prípadne požiadaš o uznanie niektorých skúšok ktoré si už absolvoval).
lenaska
04.11.09,15:45
Neprerušuj, dokonči a špeciálnu pedagogiku si dorob potom, ked už budeš mať Mgr.
atka4
05.11.09,11:35
Synovi z 5 rokov na matfyze-UK neuznali na večernej EU ani jednu skúšku z matematiky ( :D:D:D):cool: .

tak to je sila.........
škoda vôbec komentovať.....
ve´d by ich tam mohol asi aj učiť..........
fakt bez komentára........ale smutné
Onko
05.11.09,17:59
V každom prípade nepoznám pedagogický odbor s titulom Ing.

Učiteľstvo technických profesijných predmetov je inžinierske štúdium na Slovenskej technickej univerzite.