chruno
03.11.09,20:49
Kto mi podari,dosť často mi mrzne myška.Neviem v čo je problém,vždy reštartujem PC a keď sa ma opýta,či chcem obnoviť nastavenie pre ACTIVE DESKTOP ,tak kliknem že áno.Už ma nebavi stale reštartovať PC.

A mám ešte jeden problém,náš synček vymazal vrchný riadok,kde sa zadavaju www stranky ,ake si chcem vyhladať.Neviem ako ten riadok dostať naspäť.
Ďakujem za rady ....:o
sthruska
04.11.09,06:18
//dosť často mi mrzne myška
a tá je aká - drôtová, rádiová...
//vymazal vrchný riadok,kde sa zadavaju www stranky
Ešte doplň v čom
kero64
04.11.09,06:38
Ak máš Mozillu, klikni pravým tlačítkom myši na hornú lištu. Zobrazí sa ti záložka s panelmi a ten,čo ti chýba sa nazýva Navigačný panel. Klikni si naň a zobrazí sa ti.
Blankake
04.11.09,07:04
Ak máš Mozillu, klikni pravým tlačítkom myši na hornú lištu. Zobrazí sa ti záložka s panelmi a ten,čo ti chýba sa nazýva Navigačný panel. Klikni si naň a zobrazí sa ti.
Alebo v ponuke Zobraziť vyber Panely s nástrojmi a tam odfajkni Navigačný panel.
chruno
04.11.09,11:13
:o:o:o 3 x reštart a myška znova fičíí,no hrozné....myška je drôtova optická a mechanicke vyčistenie nepomohlo....čakám ,kedy ma zas zradí potvora malá


-a máte pravdu mne chýba panel s adresou,mám tam len google vyhladávač,predchádzajúce radi nepomohli :eek:,čo s tým poradáci...šediviem,ked mi niečo nejde
kero64
04.11.09,11:19
-a máte pravdu mne chýba panel s adresou,mám tam len google vyhladávač,predchádzajúce radi nepomohli :eek:,čo s tým poradáci...šediviem,ked mi niečo nejde

Máš Mozillu alebo IE? Ak Mozillu a nemáš tam ten panel, skús si ju preinštalovať.
sondaw
04.11.09,11:19
Pokud po klepnutí pravým myšítkem na horním panelu lištu navigace nevidíš, viz obrázek, zkus klepnout na Vlastní a podívej se, jestli ji náhodou nemáš v nabídce
Chobot
04.11.09,11:38
:o:o:o 3 x reštart a myška znova fičíí,no hrozné....myška je drôtova optická a mechanicke vyčistenie nepomohlo....čakám ,kedy ma zas zradí potvora malá


-a máte pravdu mne chýba panel s adresou,mám tam len google vyhladávač,predchádzajúce radi nepomohli :eek:,čo s tým poradáci...šediviem,ked mi niečo nejde

Ale stále si nenapísal, aký máš prehliadač!!! Máš Firefox, Internet Explorer, či niečo iné?
chruno
04.11.09,19:47
mam operu a internet explorer
Chobot
05.11.09,07:54
mam operu a internet explorer

A v ktorom z tých dvoch ti "zmizol" ten navigačný riadok?