Jule29
29.08.05,15:15
Zdravim,

som zacinajuci zivnostnik. Pochadzam zo Stiavnice ale najviac zakaznikov mam v BA. Vlatnim v BA byt. Ako si ho mozem dat o nakladov? Vyuzivam ho uz teraz. Ak je to mozne kolko? Je na to aj nejaky predpis. Prosim o pomoc :confused:

Velmi pekne dakujem...

Jule.
babenko1
29.08.05,15:02
V tom byte predpokladám, že len prespávaš, nemáš tam žiadnu kanceláriu? S takýmto niečim bývajú problémy... Ak by si tam mal kanceláriu, vyňal z bytového fondu a preradil na nebytový priestor... ako kancelárie, ani daňová kontrola by nemala námietky. Ináč tento problém tu už bol viac krát riešený, skús si dať vyhľadávanie..
sklenkova
29.08.05,17:27
My bývame v byte 3 osoby,zároveň ju máme aj ako sídlo a neviem si predstaviť tie problémy keby som chcela dať byt do výdavkov.Len požiarny technik môže žiadať montáž has. prístroja-neni to blbosť.
Jule29
30.08.05,09:50
Byvam tam, ale hlavne tam mam kancelariu, v jednej izbe plus mam tam ulozene vzorky, lebo nemam ziaden iny sklad? Trvale bydlisko mam v BS. Kancelariu mam iba v jedej miestnosti. Niekde pracovat musim, nie? Je to pre mna dost narocne chodit 2-3 krat do Viedne a spat.
Ako by som to mohol vyriesit?
Viem, ze to uz bolo riesene ale nasiel som k tomu dost malo.

Dakujem.