styl
04.11.09,05:30
Na koho sa mám obrátiť, keď som poslal peniaze do zahraničia, konkrétne do Pakistanu a neposlali mi tovar? Išlo pravdepodobne o podvod. Uvítam každú dobrú radu, aby som získal peniaze spať.
Ďakujem
jajko50
04.11.09,04:54
Je to len môj názor. - taká rada neexistuje -
bobino38
04.11.09,05:18
obráť sa na firmu čo ti to mala poslať, na ich poštu, alebo na našu poštu.....ak to poslali:-)..skús zatial takto.
hena22
04.11.09,06:04
Skús sa obrátiť na svoju banku so žiadosťou o stornovanie pochybnej transakcie. prinajhoršom ti povedia že s tým nemôžu nič robiť
Dantess
04.11.09,08:46
Ako to píše niekto nadomnou mala by byt možnosť v banke stornovať poplatok. Mala by si to v banke uviesť, že si napríklad udala zlé číslo účtu, alebo niečo také. Proste aby im bolo jasné, že tie peniaze si poslala niekomu inému, alebo že boli poslané náhodou. Ak ich druhá strana prijala a využíva, tak ide o nelegálne obohacovanie teda krádež. Na slovensku by sa to riešilo relativne lahko, ale takto slovensko a pakistan... no neviem
hena22
05.11.09,08:08
Predsa jasne píše : "poslal som ".

a co myslíš, že ich poslal listom?
Ak sa to vôbec dá šekom, tak vymeň banka za pošta a máš to.:D
Dáša_
06.11.09,05:56
jeden známy kupoval auto na inzerat zo zahraničia. výhodná kúpa. V momente zaplatenia cez banku web stránka zmizla. Našťastie to stihol zistiť veľmi rýchlo a ešte ten istý deň na jeho žiadosť a po osobnej návšteve banka jeho príkaz stornovala.
Naozaj mal šťastie, ale že je to podvod mu doklaplo cca do hodiny po odoslaní príkazu.
misomiso
06.11.09,06:29
Teda to tu pestujete dobre adrenalinove sporty - online nakupy z Pakistanu... Myslim, ze si zafinancoval Binovi novy zasobnik do sapika.
j.sch
06.11.09,06:46
Na koho sa mám obrátiť, keď som poslal peniaze do zahraničia, konkrétne do Pakistanu a neposlali mi tovar? Išlo pravdepodobne o podvod. Uvítam každú dobrú radu, aby som získal peniaze spať.
Ďakujem
Choď sa vyspovedať do kostola , ak si veriaci a keď nie tak si len spytuj svedomie a hovor si : už to neurobím ! X kolko krát to povieš je len na tebe.........
wanrouter
12.11.09,14:02
Hehe, podat trestne oznamenie na neznameho pachatela... aspon skus.

ja som raz takto dal oznamenie s kamaratom, kupil IPODY z ameriky za 400 eur a samozrejme to bol podvod...

no a zistilo sa ze dokonca chlapik sice mal americky mail ale inak to bol slovak ako repa. A bol tam pracovat... no a uz ho maju, ked prisiel domov.