apollo440
04.11.09,13:48
Zdravim,
som zacinajuci zivnostnik v oblasti dopravy do 3,5t. Chcem sa spytat ci na medzinarodnu dopravu do 3,5t vlastnym vozidlom potrebujem koncesiu alebo sa to nevztahuje na vozidla do 3,5t. Jednoducho co presne potrebujem na medzinarodnu dopravu do 3,5t. Viem ze su to zakladne otazky, ale potrebujem si to upresnit aby som nespravil chybu. Dakujem za kazdu radu.
s.r.o.
04.11.09,17:39
co sa tyka dopravy tam potrebujes koncesiu ja som tiez kedysi chcel v tom podnikat musis zajst na zivnostensky urad tam ti to presnejsie vydefinuju koncesia ta stoji mislim okolo 30eur a caka sa na nu 30dni na schvalenie
apollo440
04.11.09,20:18
Zivnost do 3,5t mam, myslel som ze ta plati aj na medzinarodnu. Nad 3,5t sa robi koncesia to viem. Ja si myslim ze ta zivnost staci, jedine co v medzinarodnej doprave do 3,5t este treba je poistenie CMR.
akina
05.11.09,13:14
Zivnost do 3,5t mam, myslel som ze ta plati aj na medzinarodnu. Nad 3,5t sa robi koncesia to viem. Ja si myslim ze ta zivnost staci, jedine co v medzinarodnej doprave do 3,5t este treba je poistenie CMR.
Koncesia platí len na území SR! Na medzinárodnú dopravu potrebuješ povolenie od príslušného Krajského úradu, odbor dopravy a cestných komunikácií.