Stefan2005
04.11.09,18:13
Na g-mail mám dva účty: povedzme aaa@gmail.com a bbb@gmail.com.
Používal som iba účet aaa... a dnes som si rozmyslel, že odošlem e-mail z bbb... účtu (z toho istého PC). Správa sa odoslala tam kam mala, aj som dostal od adresáta odpoveď, ale na moje prekvapenie o nejakú tú minútku odoslaná správa dorazila aj na môj aaa... účet. Pritom som neuviedol adresáta ani v kópii, ani v skrytej kópii. Nie že by mi to až tak vadilo, ale vsadilo mi to červa do hlavy - čo keď to neodosiela iba na účet aaa... ale aj na iné účty? Stretli ste sa s niečim podobným? V nastaveniach som nič nenašiel :rolleyes:...
arizona
04.11.09,18:31
Tiež mám na gmail.com viacero účtov, ale ešte sa mi to nestalo :confused:
Stefan2005
04.11.09,18:38
... ešte doplním - mám nainštalované rozšírenie Gmail Manager 0.5.7.5 a v ňom boli nadefinované oba účty.
alla66
04.11.09,19:03
nemáš v nastaveniach zakliknuté preposielanie mailov? urob kuk a daj vedieť:)
Stefan2005
04.11.09,19:11
nemáš v nastaveniach zakliknuté preposielanie mailov? urob kuk a daj vedieť:)

... nie, mám zakázané, a nemám nikde uvedený účet aaa...
alla66
04.11.09,19:41
posledná otázka:)
nie je zrada v rozšírení?
Stefan2005
04.11.09,19:50
posledná otázka:)
nie je zrada v rozšírení?

najprv som vymazal z rozšírenia druhý účet, nepomohlo..
nakoniec som celkom zakázal rozšírenie... a teraz čakám, čo dorazí preposlaná pošta. Zatiaľ nič.
No ak to bude v rozšírení, škoda ho, docela praktická pomôcka, ale keď blbne, tak ju asi nechám odstavenú.
Stefan2005
04.11.09,20:05
takže s najväčšou pravdepodobnosťou bude to tým rozšírením. Našiel som na forách problémy s novou verziou tohoto rozšírenia (stará prestala fungovať po aktualizácii FF), hoci tento problém sa konkrétne neuvádzal...
Ďakujem za zapojenie sa do témy.
Stefan2005
05.11.09,07:00
takže kopia mail-u došla:( i pri vypnutom rozšírení...
Stefan2005
06.11.09,12:08
Takže odhalil som, kde bola zrada. Rozšírenie Gmail Manager to nemalo na svedomí, ale nastavenia samotného účtu gmail. Preto som nevedel nájsť chybu, lebo som to hľadal v nastaveniach účtu bbb... Ale pretože tento účet som onoho času vytváral (pozýval) z účtu aaa..., tam som vtedy odsúhlasil import na účet aaa...
Teda existuje nielen preposielanie z jedného účtu na iné, ale aj import z iných účtov. Nakoniec dobre, že sa mi stala táto vec, aspoň som si nadefinoval import (dovoľuje zadať až 5 účtov) zo všetkých gmail účtov do jedného - a na tomto účte sa mi zobrazí korešpondencia všetkých účtov - nemusím otvárať/kontrolova všetky účty...
Stanislav 1975
06.11.09,12:12
Na g-mail mám dva účty: povedzme aaa@gmail.com a bbb@gmail.com.
Používal som iba účet aaa... a dnes som si rozmyslel, že odošlem e-mail z bbb... účtu (z toho istého PC). Správa sa odoslala tam kam mala, aj som dostal od adresáta odpoveď, ale na moje prekvapenie o nejakú tú minútku odoslaná správa dorazila aj na môj aaa... účet. Pritom som neuviedol adresáta ani v kópii, ani v skrytej kópii. Nie že by mi to až tak vadilo, ale vsadilo mi to červa do hlavy - čo keď to neodosiela iba na účet aaa... ale aj na iné účty? Stretli ste sa s niečim podobným? V nastaveniach som nič nenašiel :rolleyes:...

Števo,aj mne sa to stáva, minule som odosielal fotky z z google picassy na jednu mail.adresu a došli aj jemu aj mne...:confused: