aise
04.11.09,22:42
Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu. Je dôvod na okamžité ukončenie pracovného pomeru ak mi zamestnávateľ neplatí za nadčasy tak ako stanovuje zákon a dohoda v mzdovom výmere? T.j. Za prácu nadčas prislúcha zamestnancovi popri základnej mzde, na ktorú mu vznikol za túto dobu nárok, aj príplatok vo výške 25% jeho priemerného zárobku. Na náhradnom voľne sme sa nedohodli. Ani by som si ho nemohol vyčerpať. Od apríla doposiaľ pracujem 48 hodín týždenne. Teraz chcú, aby som pracoval ešte viac. Ale za nadčasy mi platia asi takto: 40,50 hodín nadčas = 35,92 €. Môžem dať v takomto prípade okamžitú výpoveď podľa §69? Vopred Vám ďakujem za odpovede.
Chobot
05.11.09,08:58
Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu. Je dôvod na okamžité ukončenie pracovného pomeru ak mi zamestnávateľ neplatí za nadčasy tak ako stanovuje zákon a dohoda v mzdovom výmere? T.j. Za prácu nadčas prislúcha zamestnancovi popri základnej mzde, na ktorú mu vznikol za túto dobu nárok, aj príplatok vo výške 25% jeho priemerného zárobku. Na náhradnom voľne sme sa nedohodli. Ani by som si ho nemohol vyčerpať. Od apríla doposiaľ pracujem 48 hodín týždenne. Teraz chcú, aby som pracoval ešte viac. Ale za nadčasy mi platia asi takto: 40,50 hodín nadčas = 35,92 €. Hodinovú mzdu mám 2,04 € a hrubú mzdu 660 €. Môžem dať v takomto prípade okamžitú výpoveď podľa §69? Vopred Vám ďakujem za odpovede.

AK vieš jednoznačne preukázať a aj písomne dokázať, že ti neplatia mzdu v plnej výške, tak môžeš dať okamžité skončenie. Ale buď pripravený na to, že zamestnávateľ ti nedá to, čo ti patrí pri okamžitom skončení, teda náhradu 2 mesačnej mzdy dobrovoľne. Na 95 % som presvedčený, že sa o to budeš musieť súdiť. Si pripravený sa súdiť? Máš hodnoverné dôkazy a podklady?