Lenka1979
05.11.09,09:05
Ahojte,
neviete mi prosím Vás niekto povedať prečo mám "červený puntík" pod mojím nickom úplne dole... ako je označenie "Nahlás" - a pritom je červený puntík, predtým bol bledomodrý.
Ďakujem.
Xanti
05.11.09,08:06
Ahojte,
neviete mi prosím Vás niekto povedať prečo mám "červený puntík" pod mojím nickom úplne dole... ako je označenie "Nahlás" - a pritom je červený puntík, predtým bol bledomodrý.
Ďakujem.
Lebo si prihlásená v utajení, preto je ten puntík červený aby si vedela, že si prihlásená. :D:D:D
mzdarka renca
05.11.09,08:07
Lebo si prihlásená v utajení, preto je ten puntík červený aby si vedela, že si prihlásená. :D:D:D
Si šikovnejšia, akurát som sa to Lenke chystala napísať:D:D:D

A doplním, my vidíme tvoj puntík bledomodrý, tak ako aj ty vidiš môj, že je bledomodrý. Ja sa vidím tiež na červeno:D
Aljok
05.11.09,08:09
Lebo si prihlásená v utajení, preto je ten puntík červený aby si vedela, že si prihlásená. :D:D:D
A aby si vedela, že my Ťa nevidíme....:D
My vidíme len modrý puntík.
mzdarka renca
05.11.09,08:11
A aby si vedela, že my Ťa nevidíme....:D
My vidíme len modrý puntík.

Dnes ma všetci predbehujú:D, asi strácam kondičku, lebo som do môjho príspevku dopísala presne toto:D
Xanti
05.11.09,08:12
Dnes ma všetci predbehujú:D, asi strácam kondičku, lebo som do môjho príspevku dopísala presne toto:D:D:D:D:D:D nooooo asi starneš (ako všetci) .... :---:---:---
Aljok
05.11.09,08:13
Dnes ma všetci predbehujú:D, asi strácam kondičku, lebo som do môjho príspevku dopísala presne toto:D
Tak Tvoju kondičku by som chcela mať...:);)
mzdarka renca
05.11.09,08:14
:D:D:D:D:D nooooo asi starneš (ako všetci) .... :---:---:---

že by?:D......ale ja sa nedám:---........asi pôjdem na plastiku:D:D:D
mzdarka renca
05.11.09,08:15
Tak Tvoju kondičku by som chcela mať...:);)

ty ju aj máš;):)
Tweety
05.11.09,08:16
že by?:D......ale ja sa nedám:---........asi pôjdem na plastiku:D:D:D
Renči, prstov?, alebo šedých buniek mozgových :---
Aljok
05.11.09,08:17
ty ju aj máš;):)
Bodaj by to bola pravda ( a teraz nasleduje dlhý povzdych...:D:D:D).
Lenka1979
05.11.09,08:17
... díííík babenky, ste zlaté.
... som se lekla :D , že som niečo zlé urobila a niekto ma nahlásil :eek::---
... už som chcela kontaktovať admina...:---:---:---
mzdarka renca
05.11.09,08:28
Renči, prstov?, alebo šedých buniek mozdgových :---

ani, ani:D....spomínané veci nie sú podstatné v dnešnej dobe:D:D:D.....pôjdem na plastiku tváre:D:D
mzdarka renca
05.11.09,08:30
Bodaj by to bola pravda ( a teraz nasleduje dlhý povzdych...:D:D:D).

:D:D:D verím, že je, len sa netreba dať oklamať telom, ja tiež občas bojujem a zatiaľ vyhrávam, len neviem do kedy:D:D:D
mzdarka renca
05.11.09,08:32
Ja sa tu vykecávam:D a kto pošle eurášiky na účty? Musím padať to vybaviť, už aj Dôvera konečne vyplula odoslaný výkaz:D:D
Sabadka
05.11.09,10:37
Ahojte,
neviete mi prosím Vás niekto povedať prečo mám "červený puntík" pod mojím nickom úplne dole... ako je označenie "Nahlás" - a pritom je červený puntík, predtým bol bledomodrý.
Ďakujem.

:D:D:D:D adminovi došla modrá farba:D:D:D

PS: mne tam švicí na zeleno, to znamená že môžem ísť? Ak áno idem sa hneď zbaliť a padám:)
Sabadka
05.11.09,10:40
Dnes ma všetci predbehujú:D, asi strácam kondičku, lebo som do môjho príspevku dopísala presne toto:D

mimotemy ségra, nestrácaš kondičku neboj............................................. . to spomalenie ide vekom:---:eek:
Sabadka
05.11.09,10:43
ani, ani:D....spomínané veci nie sú podstatné v dnešnej dobe:D:D:D.....pôjdem na plastiku tváre:D:D

Renči prosím ťa nechoď, veď mi nemáme nič proti tvojej tvári, nám sa páčiš aj takáto, trošku chlpatá, ale čo už zvykli sme si a je to fajn.:D:D:D

Dodatok: Súdiac podľa tej fotečky, ktorú máš pri nicku, jediná koža, ktorú by ti mohli "naplastikovať na tvár" a je bez chĺpkov je tá zo zadnej časti tela a nič v zlom ak si máme vybrať tak si radšej nechaj túto pôvodnú tvár.:---:---:---. Ale ber to len ako sesterskú radu.:D
mzdarka renca
05.11.09,11:20
mimotemy ségra, nestrácaš kondičku neboj............................................. . to spomalenie ide vekom:---:eek:

:D čo dnes máte všetci s tým vekom?:--- ja sa cítim na 25:D:D:D:D
mzdarka renca
05.11.09,11:22
Renči prosím ťa nechoď, veď mi nemáme nič proti tvojej tvári, nám sa páčiš aj takáto, trošku chlpatá, ale čo už zvykli sme si a je to fajn.:D:D:D

Dodatok: Súdiac podľa tej fotečky, ktorú máš pri nicku, jediná koža, ktorú by ti mohli "naplastikovať na tvár" a je bez chĺpkov je tá zo zadnej časti tela a nič v zlom ak si máme vybrať tak si radšej nechaj túto pôvodnú tvár.:---:---:---. Ale ber to len ako sesterskú radu.:D

Adi, veď sa holím:D ..... sem som si dala fotku po 2. týždennom neholení:D:D:D
Sabadka
05.11.09,11:26
Adi, veď sa holím:D ..... sem som si dala fotku po 2. týždennom neholení:D:D:D

Aha chápem došiel ti gél na holenie, vytupili sa ti žiletky a rozbila si afteršave:D:D:D
Žabinka
05.11.09,11:32
Dievčence, téma sa volá červený puntík, ale ja som si všimla, že môj puntík je zelený. A to čo znamená?
Sabadka
05.11.09,11:35
Dievčence, téma sa volá červený puntík, ale ja som si všimla, že môj puntík je zelený. A to čo znamená?

Veď aj ja som písala, že mne to svieti zeleným, ale asi preto máme zelené že aby aj dievčence videli že sme tu. Práve a teraz v tejto chvíli:D:D
hanelie
05.11.09,11:38
reník, tu sa vykecávaš a mne kto bude odpovedať na ss, há:D
mzdarka renca
05.11.09,12:17
reník, tu sa vykecávaš a mne kto bude odpovedať na ss, há:D

jáj, idem na to:);):D
hnedoočka
05.11.09,12:28
skúsim vyriešiť záhadu?

žeby červený puntík znamenal utajenie, svetlo modrý neprítomnosť na porade a zelený ,že poraďák/čka je prítomná?:confused:

tým svetlo modrým nie som si istá...



opravujem: tí ,čo majú utajenie sa vidia na červeno, ale ostatní ich vidia na bledemodro. neutajení sú zelení.....

použila som žolíka " priateľ na telefón" ..Evku!
atka4
05.11.09,14:19
mimotemy ségra, nestrácaš kondičku neboj............................................. . to spomalenie ide vekom:---:eek:


ale v dobrom slova zmysle - vekom, t.j. prišla múdrosť a nenáhlime sa, so zdravotných dôvodov /však nepolámeme si hnáty ;)/ a aby sme si vychutnali každú sekundu :D:D:D
Žabinka
05.11.09,17:54
skúsim vyriešiť záhadu?

žeby červený puntík znamenal utajenie, svetlo modrý neprítomnosť na porade a zelený ,že poraďák/čka je prítomná?:confused:

tým svetlo modrým nie som si istá...



opravujem: tí ,čo majú utajenie sa vidia na červeno, ale ostatní ich vidia na bledemodro. neutajení sú zelení.....

použila som žolíka " priateľ na telefón" ..Evku!

Ďakujem za objasnenie. Ale mám ešte jednu otázku. A prečo ste utajené? To ako keď je vojak v zálohe? :D
Sabadka
05.11.09,17:58
Ďakujem za objasnenie. Ale mám ešte jednu otázku. A prečo ste utajené? To ako keď je vojak v zálohe? :D

Niečo na ten štýl, skôr by som povedala, že inkognito. V profile si nastavíš či chceš byť utajená alebo verejná:D:D:D

Moje nastavenia- upraviť možnosti-neviditeľný ak to zafajkneš budeš inkognito ak nie tak ťa budeme vidieť.
Žabinka
05.11.09,18:02
Niečo na ten štýl, skôr by som povedala, že inkognito. V profile si nastavíš či chceš byť utajená alebo verejná:D:D:D

Moje nastavenia- upraviť možnosti-neviditeľný ak to zafajkneš budeš inkognito ak nie tak ťa budeme vidieť.

Aha, tak to je pre mňa novinka. Idem si to pozrieť, ale ostanem ako som. Však nech ma všetci vidia.:)
Sabadka
05.11.09,18:06
Aha, tak to je pre mňa novinka. Idem si to pozrieť, ale ostanem ako som. Však nech ma všetci vidia.:)

Samozrejme, nech ťa vidíme "zabiješ sa keď si pekná?":D
Žabinka
05.11.09,18:07
Samozrejme, nech ťa vidíme "zabiješ sa keď si pekná?":D

Tak, tak. :D
mzdarka renca
05.11.09,20:11
Samozrejme, nech ťa vidíme "zabiješ sa keď si pekná?":D

To aj ty si pekná, ale máš rada okolo seba tajomno:D
Sabadka
06.11.09,09:15
To aj ty si pekná, ale máš rada okolo seba tajomno:D

mimotemy Ako všetky zrelé ženy narodené v znamení VÁHY:D:D:D
atka4
06.11.09,10:01
mimotemy Ako všetky zrelé ženy narodené v znamení VÁHY:D:D:D

súhlas, ale asi nie len VÁHY, aj my "baranice":D:D:D
aj keď občas je v nás trochu exhibicionizmu a odhalíme sa...(viď môj profil)mimotemy
Katy a R
16.11.09,16:56
hádam aj mne pomôžete .. chcela som si poupratovať v profile - že ako na to:confused: ... dajú sa odkazy celkom vymazať, alebo tam stále ostane info o vymazaní ... Aj sa mi niečo podarilo (ani neviem ako)...
Dokonca aj foto už viem dať do albumu;)
Katija
16.11.09,17:10
hádam aj mne pomôžete .. chcela som si poupratovať v profile - že ako na to:confused: ... dajú sa odkazy celkom vymazať, alebo tam stále ostane info o vymazaní ... Aj sa mi niečo podarilo (ani neviem ako)...
Dokonca aj foto už viem dať do albumu;)Ostane tam. :) Ale vidíš ho len ty.