marusha
05.11.09,09:07
Dobry den, chcela by som sa informovat ohladom nehnutelnosti - bytu, ktorej som 1/2 spoluvlastnikom. Byt som nadobusla s byvalym priatelom, brali sme uver, kde figurujem ako spoludlznik. Po rozchode ma nasilne vystval z bytu a vobec nereaguje na vyplatenie mi penazi alebo zeby som ja odkupila jeho podiel. Riesi sa to cez pravnikov,ale stylom, ze vsetko si chce diktovat on a vyjadril sa sice,ze bud to odkupim ja, alebo on, alebo sa preda,ale akonahle dostal ponuku,ze to odkupim ja, prestal reagovat na vsetky listy a predaj 3.strane pre neho nepripada do uvahy. Cize vsetko su to len prazdne reci a jeho hlavnym umyslom je byt si nechat. Vyhrazal sa mi,ze sa postara o to,aby som v zivote nedostala nikde uver a ze budem ho mat na krku celych 30rokov. V byte mam este osobne veci, o ktorych sa domnievam,ze ich uz davno vyhodil. Doslo k vymene zamky, mne neumoznuje pristup do bytu, asi z dovodu,ze si tam nastahoval novu priatelku. V tejto chvili mu neprispievam na splatky uveru ani na najomne a to z dovodu, ze tieto peniaze by som uz nikdy nedostala spat a bola na tom stratova. Mohol vymenit zamky bez mojho vedomia a nastahovat si tam cudziu osobu? Ked chcem ist do bytu, aj ked viem,ze je doma, proste neotvori dvere..vlastne mi tym nedovoli uzivat byt, nereaguje na listy. Ake su moje moznosti? mozem to riesti zavolanim zamocnika a policie? trvale bydlisko som si tam nezmenila z dovodu, ze som sa domnievala,ze dojde k skoremu vysporiadaniu. Co moze sledovat tymto celym, ze je akoby ticho pred burkou? dakujem