sthruska
05.11.09,10:18
Pracuje sa mi s ním príjemne ale vadí mi skutočnosť, že neviem nastaviť východzie adresáre. Napr. pre stiahnuté súbory.
Dá sa to niekde?
Orim
05.11.09,13:24
Však to niekde sťahuje stačí zistiť kde :D
Jurho
05.11.09,13:37
Mne to ukladá do vlastného adresára, čo si vytvoril.... a to - C/ My documents / Download ..
ale dá sa aj zmeniť ten adresár
chod vpravo hore... to " prisposobiť a spravocať prehliadač... / dalej.... Možnosti.... / pod kapotou.... a tam - preberanie.... vybrat adresár...

a ak nemožes najisť, kde ti to ukladá.... tak daj niečo stahovať... a na tej lište dole - uplne vpravo sa zobrazi - zobraziť všetky prebraté súbory... a hodí ťa to do Windowsu, kde je to uložené......
Fero11
05.11.09,13:39
Po nainstalovani google chrome to mozem povedat:
Celkom v pravo je ikonka vydlicoveho kluca kliknes na nu a vyberies moznost moznosti, tam pojdes na kartu "pod kapotou" a rolujes nizsie a tam njdes preberanie a nastavis si to podla seba, defaultne je to C:\Documents and Settings\meno\My Documents\Downloads
edit jurho bol rychlejsi
Stanislav 1975
05.11.09,13:59
Pracuje sa mi s ním príjemne ale vadí mi skutočnosť, že neviem nastaviť východzie adresáre. Napr. pre stiahnuté súbory.
Dá sa to niekde?

mimotemy Mne sa tiež najlepšie pracuje s Google chrome- mozilla už je na cintoríne...:):):)
sthruska
05.11.09,14:02
Dočerta, ja som si nevšimol ten bežec vpravo.
Nebol problém zistiť kde to sťahuje. Ale ja mám na všetky "vlastné súbory" určené priečinky aby som nemal na PC bordel. A už nič nedávam ukladať na systémový disk. Dôvody sú dva:
1 pri kolapse OS o ne prídem
2 zbytočne defragmentujú systémový disk

Ďakujem
Stevo5
05.11.09,17:12
2 sthruska
Dobrý systém, mám to tak aj ja nastavené - ale so všetkými programami. Každý ktorý to potrebuje má svoj adresár na E:.
A ešte by som pridal bod 3 - menší objem dát pri zálohe partície C.

P.S. oprav si "defragmentujú" na fragmentujú.
sthruska
07.11.09,12:51
Ešte jedna vec. Existujú k nemu doplnky?
Fero11
07.11.09,14:51
sthruska
08.11.09,08:23
Vďaka preštudujem. Spomenul som si na google a ten tvrdí toto:

Ako aktivovať podporu rozšírení (pluginov, extensions, addonov) pre Chrome?

Stačí pridať do spúšťacieho odkazu nasledovné:
--enable-extensions --load-extension="c:\chromeextensions
Samozrejme “c:\chromeextensions” môže byť ľubovolný adresár.

na

http://chrome.rej.sk/faq/

Vyzerá to tak, že si trochu počkám :)
sthruska
11.11.09,11:29
Ešte jedna vec. Stále chce, ale ja nie, nainštalovať Adobe Flash Player. Problém je ten, že to vždy u***e na stred stránky, čím sa stáva nečitateľnou. Najradšej by som tu inštaláciu pre Adobe Flash Player natvrdo zakázal. Niekedy pomôže obnoviť stránku, ale nie vždy. Už ma to dosť rozčuľuje.