lalia22
05.11.09,11:29
Dobry den, chcela by som poprosit o radu. V decembri mi konci pausal od TMobilu. Tento pausal chcem zrusit, kedy mam poziadam o zrusenie?
Stanislav 1975
05.11.09,10:55
Dobry den, chcela by som poprosit o radu. V decembri mi konci pausal od TMobilu. Tento pausal chcem zrusit, kedy mam poziadam o zrusenie?

Najlepšie hneď,resp.čo najskor, k dátumu účinnosti kedy ti končí viazanosť-prepokladám,že ti ponúknú niečo navyše aby si neodišla...:cool:
camozzi
05.11.09,11:00
Ja som im dal vediet dva tyzdne vopred, ale ja som este vtedy u nich nekoncil, len som prechadzal na iny pausal a bez viazanosti. Na kazdej predajni mi dali inu odpoved a nakoniec to aj tak vsetko poriesili na infolinke :)
hnedoočka
05.11.09,11:03
Dobry den, chcela by som poprosit o radu. V decembri mi konci pausal od TMobilu. Tento pausal chcem zrusit, kedy mam poziadam o zrusenie?
pozri si na faktúre aké máš fakturačné obdobie, aby si neprešvihla dátum. len k tomu dátumu ti môžu zmeniť - buď prejdeš na iný paušál / zvyčajne výhodnejší - ako spomínal Stano/ alebo dáš výpoveď. určite by som tam išla ešte pred dátumom viazanosti.