osky
05.11.09,13:26
ahojte.
poradte mi prosim niekto daky pekny roman.potrebovala by som nieco na citanie pre moju maminu.
ona zboznuje veci z oblasti lekarstva-moderne romany alebo nieco na sposob filmu"Mastickar".alebo potom nieco v style Angelika,Krasna Katarina;Scarlet........mozu byt aj dake cestopisy.viem ze je toho vela ,lenze ja prehlad nemam a neviem si vybrat.a stare historicke romany ma uz preluskane.poradite?
lijana1
05.11.09,17:08
predpokladam, že má prebádané aj diela od Robina Cooka,ktoré sú z lekárskeho prostredia,alebo Stephena Kinga-thillery?
58vlasta
20.11.09,17:43
Dobré sú aj knihy od Joy Fieldingovej alebo Joan Colinsovej, aj slovenské od Táni Keleovej-Vasilkovej sú dobré.
čakanka
05.01.10,09:20
klon Steelovej - Vasilkova a jej podobne je naozaj lahke citanie, hlavne pr nenarocne citatelky
aviator
05.01.10,11:36
Noah Gordon píše celkom dobré veci, odporúčam Liečiteľa, keď si prečítate obsah, znie to dosť hrozne, ale je to dobrá komerčná kniha.
Rubrika
05.01.10,12:08
A čo kniha Domina (Doktorka Samantha) od Barbary Woodovej? Je to historický román o žene lekárke. Alebo kniha Lietajúca lekárka od Barbary Bickmorovej.