ali8
05.11.09,15:26
Dobry den chcela by som sa informovat ak mam dohodara ktory u mna nema podpisane vyhlasenie, pretoze ho ma u ineho zamestnavatela,jeho mzda bude max do 100€ vypocet mzdy bude taky ze sa zanho odvedie normalne urazove a garancne, plus 19% na danovy urad,ano? a kedze to ide o nejaku zrazkovu dan, ako mam vypisat stvrtrocny prehlad na danovy urad ze vraj to sa vypisuje nejak mesiac potom ci ako nechapem tomu. a do dohody mu kludne mozem napisat vyplatny termin 15.den v kalendarnom mesiaci ako to pisem tym dohodarom co maju podpisane aj vyhlasenie. len fakt nerozumiem tomu stvrtrocnemu prehladu. dakujem za rady
Tamila
05.11.09,16:17
Dobry den chcela by som sa informovat ak mam dohodara ktory u mna nema podpisane vyhlasenie, pretoze ho ma u ineho zamestnavatela,jeho mzda bude max do 100€ vypocet mzdy bude taky ze sa zanho odvedie normalne urazove a garancne, plus 19% na danovy urad,ano?áno a kedze to ide o nejaku zrazkovu dan, ako mam vypisat stvrtrocny prehlad na danovy urad ze vraj to sa vypisuje nejak mesiac potom ci ako nechapem tomu. a do dohody mu kludne mozem napisat vyplatny termin 15.den v kalendarnom mesiaci ánoako to pisem tym dohodarom co maju podpisane aj vyhlasenie. len fakt nerozumiem tomu stvrtrocnemu prehladu. dakujem za rady
Mzda z dohody za október bude vyplatená v novembri, aj zrážková daň je uhradená v novembri, do prehľadu ide za november.
Daň zo mzdy za október, aj keď je vyplatená v novembri, ide do prehľadu za október.
mzdarka renca
05.11.09,20:06
Mzda z dohody za október bude vyplatená v novembri, aj zrážková daň je uhradená v novembri, do prehľadu ide za november.
Preddavková daň zo mzdy za október, aj keď je vyplatená v novembri, ide do prehľadu za október.

Len som si ťa dovolila doplniť;):)