jeana13
06.11.09,00:03
Dobrý deň, prosím Vás, kupovali sme PHM do MV - kartou ,na bločku je vernostná zľava , poraďte prosím ako tento doklad správne zaúčtovať v Omege.

Ďakujem
durisovad
06.11.09,06:52
Aj ja som sa uz stretla s takymto paragonom, riesila som to tak, ze som zauctovala zaplatenu cenu PHM, vypocitala som z tejto ceny DPH a takto vypocitanu DPH som zauctovala do odpoctu DPH. Hodnotu zlavy som neuctovala. Neviem, ci je to spravne, ale nikde som sa nedocitala, ze by to bolo treba uctovat inak.
jajko50
06.11.09,07:27
Aj ja som sa uz stretla s takymto paragonom, riesila som to tak, ze som zauctovala zaplatenu cenu PHM, vypocitala som z tejto ceny DPH a takto vypocitanu DPH som zauctovala do odpoctu DPH. Hodnotu zlavy som neuctovala. Neviem, ci je to spravne, ale nikde som sa nedocitala, ze by to bolo treba uctovat inak.


Ja by som to riešil takto isto - zo zaplatenej ceny.
Badko
06.11.09,07:51
Aj ja to účtujem tak isto, nepozerám na zľavu ale na sumu ktorá sa skutočne uhradila.
Paula
06.11.09,08:01
akynka
11.11.09,09:42
hmky... tiez mi dnes takyto paragon doniesli... vyriesila som to podobne ako opisujete. Vlastne si rozpocitavam novu sumu bez dph, dph... a tak.. Mno, mali si radsej kupit loptu ;-)))