vergilius
06.11.09,11:44
Ahojte všetci som jeden z tých, čo pravdepodobne majú "veľké oči" v začiatkoch podnikania :)) . No, čas a chuť aj nápady mám...problémom je neznalosť legislatívy a ktoviečo ešte. Ale kôli tomu hľadám pomoc u poraďákov:cool:
Martasch
06.11.09,10:52
Tak sa pýtaj, pýtaj, pýtaj ... Je to vždy lepšie, ako potom písať .... urobil som toto a toto a teraz neviem ako ďalej. Držím palce!
vergilius
07.11.09,10:56
Ahoj, je ťažké získať úver na podnikanie zo SZRB pre začínajúceho živnostníka so zámerom v nákladnej doprave do 3,5 tony ? Niektoré otázky som už zadal aj v téme - "začiatky podnikania...", napr. na základe čoho faktúrujem platby,príjmy - kniha jázd alebo ešte niečo ?:confused:
Danila
07.11.09,11:55
Ahoj, je ťažké získať úver na podnikanie zo SZRB pre začínajúceho živnostníka so zámerom v nákladnej doprave do 3,5 tony ? Niektoré otázky som už zadal aj v téme - "začiatky podnikania...", napr. na základe čoho faktúrujem platby,príjmy - kniha jázd alebo ešte niečo ?:confused:Aj si ma úspešne rozosmial? :)Chceš vedieť aj to, ako si urobíš daňové priznanie, čo bude chcieť vedieť a vidieť auditor a čo s pokutami od živnostenského úradu?
P.S. A aby som nezabudla, už si bol na registračnom súde?;)