helicka
06.11.09,12:15
čaute poradáci, počul niekto z vás o Europskom programe rozvoja individualnej turistiky 2009 ?.Peišiel mi totiž mail,kde mi oznamujú že ak vyplním anketu a zaregistrujem sa mám zdarma 3 npoclahy v hoteli podla vlast.výberu.Kedže som si tu na porade prečítala aké problémy spôsobilo zaregistrovanie na istej str.,mám trochu strach...nedostal niekto tiež takýto mail? dakujem za odpoved všetkým,pekný den a hlavne víkend:-))
Zoltán Kovács
06.11.09,11:32
Pre boha ľudia, kedy prestanete veriť tomu, že vám niekto niečo dá zadarmo?
jaro1981
06.11.09,20:53
eprit2009,ja som sa tiež registroval a nakoniec tam stranka pýtala číslo učtu na zaplatenie 11 eur,takže si myslim keby to bolo hradene EU tak nepytaju peniaze JE TO PODVOD!!!!!!!!!
comfy
07.11.09,15:11
ahoj,prisiel mi tiež email od EPRIT a precital som vela info, a dozvedel som sa že to nieje podwod ale cena za stravovanie za osobu ja okolo 20 eur takže vas to za tote 3 dni vyjde tak isto jak za dovolenku z cestovnym a noclahom+strava.Ak najdete viac informacii napište mi otom.dík
ajale
07.11.09,15:17
Ignorujte a mazte kazdy nevyziadany mail ako ja. Ak potrebujem nejaku sluzbu alebo tovar, sama si ho alebo ju najdem.
helicka
07.11.09,16:19
čau,tak som si klikla na tie ich hotely a tá stravná jednotka ktorú by bolo treba zaplatiť je ovela viac ako 20 eur a v sezone dokonca aj okolo 40 a podla kateg.hotelov aj viac...zdá sa mi to max.predražené takže je to oblb...nereaguj,tak ako ja...
koso16
07.06.10,14:42
Takze k epritu tiez som dostal ponuku tak som sa rozhodol ze toho vyuzijem bolo to na 2 osoby na 7 dni.Hacik je v tom si vybrat dobry hotel/penzion a informovat sa predom telefonicky alebo emailom ktore vsetky sluzby su zahrnute aby vas to nieco neprekvapilo ja som bol v CZ v Bělá pod Pradědem je tam jeden pekny penzion celkovo ide o to ze pokial sa vyuzije tento poukaz tak si musite doplatit polo alebo plnu penziu...takze nas plnapenzia vysla 390 CZ na osobu na den a to bolo vsetko co sme platili... a pre porovnanie v nedalekych jesenikoch mestecko asik 8km daleko by nas to v podobne zariadenych penzionoch vyslo od 700 do 1000 CZK za osobu s plnou penziou takze neviem co tu riesite sek sa da zaslat aj na dobierku a nemusite zadavat cislo uctu tak som to riesil ja a bude vas to stat max 14e podla mna sa to oplati ked koniec koncov sme sa nemuseli starat o ziadne pripravovanie jedla a varili fakt dobre a ubytko nas stalo cca 6500 cz vratanie poplatku za poukaz (14e) namiesto 9800 CZ (brany minimum 700 cz za osobu na den s polopenziou v podobnych penzionoch) kazdy si moze prepocitat ze som usetril na ubytovani a strave cca 110 eur:D cize pre mna je eprit jednoznacne plus a celkom dobra cesta ako usetrit na dovolenke a nespravat sa ako pastekar co ja nemusim radsej si doplatim cosi a dam si normalne varene jedlo 3 krat denne a bez starosti a odopierania si ....ten kto precital a preluskal celu ich stranku tak sa docita ze nie v kazdom hoteli su rovnake sluzby hradene niekde sa doplaca za ubytko niekde sa doplaca za sluzby je to tam jasne napisane ze si to treba overit priamo v zariadeni kam chcete ist presne ako ste pisali nic neni zadarmo pre to si musite povinne vybavit plnu alebo polopenziu to tiez zalezi od zariadenia a dohody. Taktiez nieje neobmedzeny pocet tych ubytovacich sekov a ide o to kto to skor zaklikne minuly rok som dostal 7 dni pre 2 osoby a to som klikol do hodiny co mi ten mail dosiel a teraz po jednom dni som dostal 3 dni pre 2 osoby jednoznacne ma to potesilo lebo toho isto vyuzijem....Asik tolko moja skusenost s eprit-om.